Глория-Лятно пълнолудие

Модератор: Mod

Потребителски аватар
stefimir
*
*
Регистриран: 20 апр 2007 20:38
Любима певица: Глория

Re: Глория-Лятно пълнолудие

Мнение от stefimir » 23 юли 2009 13:20

studena написа:
stefimir написа:
alexxx написа: Погледни видеоклипове като "Хепи енд", "Ако те няма", "Прави любов, а не война", "Град на греха", "Благодаря", "Кръговрат" и т.н. и тогава ми говори кое е простичко. Друг път не си позволявай да обиждаш така песните на Глория, щото само тя прави стойностни авторски неща. Другите само крадат и пускат комерсиални мазни чалгии без стойност. Глория ще бъде запомнена с вечните си хитове като "Носталгия", "За тебе, майко" и т.н., а когато прави сезонен хит, винаги звученето е приятно и мелодично, направено и постигнато с вкус. Не си достоен да коментираш Глория! Айде марш![/b]
Може да има някоя хубава песен и клип, но в момента не коментираме цялостното й творчество, а най-новото и видео и песен, които са ужасни.И не си ти човекът, който може да казва кой да коментира и кой не!А щом си се засегнал от думите по адрес на любимката ти, значи в тях има истина!!!Песните,с които твърдиш, че ще бъде запомнена , са от зората на попфолка, наскоро не е правила нищо ,което да остане във времето. И не е вярно, че само тя прави авторска музика, явно не си достатъчно информиран.
Не върви да казваш, че новата песен и клипът са ужасни. Не ти харесват, ок, но изрази по-меко несимпатията си към Глория, а не по тоя краен начин. Да не започна сега аз да ти изреждам наистина ужасни клипове... щото ти май не знаеш същинското значение на тази дума. Песента е приятна и мелодична, видеото е свежо. Какво ви пречат пак хотелите?! Не видяхте ли делфините, които придават екзотика?! Не видяхте ли, че Глория коренно е променила визията и я виждаме по-младежка и разчупена?! Не видяхте ли високото качество на картината и отличната работа с камерата?! Това е стилът на Глория. Такова нещо трябва за лятото - зареждащо, отпускащо, неангажиращо. И същевременно премерено и елегантно - линията, която Глория винаги успява да запази.
Аз може да не съм човекът, който да казва кой да коментира, но ти също не си, следователно не си налагай мнението. Изобщо не съм се засегнал от... думите ли каза?! Какви думи?! Я погледни пак въпросният потребител с какви думи си е послужил. От такива думи аз не мога да се засегна, защото са халосни и са породени от злоба. Нека да каже същото, но аргументирано, а не само с определения от рода на "простичък". Но понеже няма как да се аргументира, тъй като не е прав, а Глория явно доста го дразни, прибягва до обиди. Изобщо не си права, че скоро Глория не е правила нищо, което да остане във времето. "Ако те няма" е абсолютен хит, който сес луша и до днес. И май не четеш като хората. Върни се пак на поста ми и помисли. Казал съм, че само Глория прави стойностни авторски песни и успява да направи от тях хитове. А иначе да - има и други изпълнители, които също залагат на авторска музика. Цветелина правила авторска музика. Ок. Браво. Има хубави песни, но от периода с "Пайнер". Сега прави песни като "Чалга до дупка" и "Пияни хулигани", с които развращава младите. Това е елементарно. Екстра Нина правила авторско. Да, прави. Ама виж й песните. Да не са много стока?! Да продължавам ли да изреждам?! Плюс това въпросните не успяват да направят хитове, а Глория всяка година вади поне по един хит. Миналата година беше "Еднопосочен път", през 2007 - "Ако те няма", през 2006 - "Кръговрат, 2005 - "Влюбена в живота"... и да не продължавам да вървя назад във времето, където хитовете са още повече. Но от певиците с дългогодишен стаж днес само Глория продължава да държи добри позиции. И за 15 години кариера не си позволи нито една просташка песен. Хайде малко уважение!!!

Потребителски аватар
ShokoLadc0
Регистриран: 20 сеп 2008 11:12
Любима певица: Ивана
Любим певец: Константин

Мнение от ShokoLadc0 » 23 юли 2009 18:41

Не ми харесва песента. Много ми е скучна.
Видеото също не ме впечетли.
Изображение

Потребителски аватар
krasiva_roza
Регистриран: 12 май 2009 15:58
Любима певица: КаМеЛиЯ,ПрЕсЛаВа,ГлОрИя,ДеСи
Любим певец: НеПоВтОрИмИяТ БоРиС ДаЛи
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от krasiva_roza » 23 юли 2009 20:04

[quote="du4ki"] :D Клипът е УНИКАЛЕН!!! Визиите, терените, всичко невероятно много ми харесва. Песента е приятна. :D

Потребителски аватар
churulina
**
**
Регистриран: 15 май 2009 22:48

Мнение от churulina » 23 юли 2009 22:22

Щом се палят такива дискусии, това означава само едно: ГЛОРИЯ Е ВЕЧНИЯТ ФАКТОР В ТАЗИ МУЗИКА!!!

Въпреки че обожавам Глория, не мога да си кривя душата, че песента не ме впечатлява. Дори аранжимента леко ми напомня на "Употребена". Надявам се да не е умишлено. Клипът ми харесва, особено делфините, внасят много свежест. Харесва ми и сценичният партньор, но визията с банския (с изпъкналите гърди) пак ми напомня на "Употребена". Надявам се да е случайно, защото Андреа не заслужава много, да бъде имитирана. По скоро би трябвало да е обратното, Андреа да гледа от Гло. Но все пак си личи професионализмът на Глория, просто лъха на класа.

Потребителски аватар
alexxx
Регистриран: 26 сеп 2006 16:38
Любима певица: Цветелина
Любим певец: Борис Дали

Мнение от alexxx » 23 юли 2009 22:59

Първо ти нямаш никакво право да ми казваш какво да пиша, най-малко, защото влизаш тук само за да защитаваш Глория, аз не съм забелязал да пишеш в други теми
Второ не ми обяснявай кой не може да прави хитове, а по-добре виж класацията 50-те най за 2006г:
01. Ивана - Празник всеки ден - 7228
02. Ивана - Това е парчето - 5564
03. Борис Дали - Пиян - 5148
04. Райна и Константин - Ти си ми всичко - 4524
05. Преслава - Когато съмне - 3848
06. Цветелина и Сашо Роман - Вече късно е - 3692
07. Азис и Малина - Черните очи - 3640
08. Глория - Сезони - 3432
09. Теодора - Гаси тока - 2964
10. Амет - Елена - 2808
11. Преслава - Предай се на желанието - 2392
12. Десислава - Невъзможно е да спрем - 2340
13. Райна и Константин - Ние знаем как - 2288
14. Преслава - Финални думи - 2184

Аз тъкмо се чудех, защо младите са толкова развратни, а то било заради Цветелина, как не съм се сетил. И всъщност не знам какви са тези романи, които пишеш, за какви хитове става въпрос, аз не съм казал, че Глория няма хубави песни, има но от преди 5-6 години, от тогава насам и да искаш и да не искаш Глория няма хит. Защо намесваш други изпълнители също не ми е ясно, темата е - Глория - Лятно пълнолудие. Разбирам, че те е много яд, защото любимата ти певица вече почти никой не я харесва , но никой не ти е виновен
Изображение

Darina
**
**
Регистриран: 14 май 2009 14:01

Мнение от Darina » 23 юли 2009 23:41

[quote="thalia_rubi"] Някъде бях чела изказване на някаква форумка,че Глория не била Примата,истинската Прима е Тони Дачева. Защо говорите като не знаете? Ще го кажа и го запомнете добре и ако искате попитайте който и да било,дори и самата Тони Дачева,която го е казвала не веднъж: ОЩЕ ПРЕЗ 1997 - 98г. ТОНИ ДАЧЕВА ПОДАРИ НА ГЛОРИЯ ТИТЛАТА ПРИМА,ЗАРАДИ УСПЕХИТЕ Й,ЗАРАДИ ТОВА,ЧЕ ТЯ НАКАРА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ДА Я ОБИЧА И ДА СЛУША ПЕСНИТЕ Й! Така че не говорете,без да сте информирани!

Точно думите на Емилия Стоянова са: "Глория е примата, но Тони Дачева е кралицата на попфолка"(сама тълкувай тези думи). Самият факт че Тони Дачева е подарила титлата на Глория, показва какъв голям човек е Тони Дачева. Освен това за да подариш нещо, значи то е изначално твое. Разликата между "прима" и "кралица" е че "примата" може да се подари, продаде и менка през годините, в зависимост от това, коя е №1 в дадения период, но "кралица", "създателка" и "първа", остава за една. Това каза сестра ми, не че истинската прима е Тони Дачева, а че тя е първата и каквито и прими да има след нея, тя е истинската КРАЛИЦА, на което мнение съм и аз, а и надявам се и на повечето хора.
Не ме разбирай погрешно. Аз се прекланям пред Глория и тя ми е сред любимките. Съгласна съм с целият ти роман, който си написала, но не трябва да се принизяват заслугите на някои хора и менкането и подаряването на титли, да се тълкува за чиста монета, без да се погледне в дълбочина.
Последна промяна от Darina на 24 юли 2009 00:25, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
thalia_rubi
Регистриран: 25 мар 2006 15:49

Мнение от thalia_rubi » 23 юли 2009 23:50

За последен път пиша,след моя пост се надявам да има само мнения свързани с клипа и песента!

Не ми пробутвай тези измислени класации,защото точно през 2006 всички класации бяха манипулирани от феновете на Ивана и Райна,но това няма да го споменете ест! През 2006 нямаше никакви правила и всеки си правеше каквото иска. Не го казвам,защото е Ивана на първо място,а просто защото беше така,попитай админа,за да се увериш!
Ти не си никой за да казваш коя изпълнителка се харесва или не! Глория си има най-твърдата фенска маса и най-верните почитатели,които са били с нея когато е била номер 1 и сега са с нея,когато не,нещо,за което Ивана може да си мечтае! И ще ти дам пример за ти се изяснат най-сетне нещата и да излезеш от този измислен свят! Ивана имаше почитатели,които й бяха не само фенове,но и приятели в истинския смисъл на думата,но почти всички се отказаха от нея,причини няма да изяснявам,но това,което тя е направила е наистина обидно и безкрайно глупаво!
И не знам за кой път ще го кажа,че от 2006 на сам Глория има три тотални хита - АКО ТЕ НЯМА,ПРАВИ ЛЮБОВ,А НЕ ВОЙНА И ЕДНОПОСОЧЕН ПЪТ! Първата от която беше мегахит и се въртеше в дискотеките,където според вас от това се определят хитовете! Не мога да разбера толкова ли е трудно да бъдете обективни,ама аз защо ли да го очаквам - живеем в такава държава изпълнена със злоба,завист и алчност!
Изображение

Потребителски аватар
piana_viwna
Регистриран: 22 юли 2008 15:08
Любима певица: Глория

Мнение от piana_viwna » 24 юли 2009 00:07

alexxx написа: Аз тъкмо се чудех, защо младите са толкова развратни, а то било заради Цветелина, как не съм се сетил. И всъщност не знам какви са тези романи, които пишеш, за какви хитове става въпрос, аз не съм казал, че Глория няма хубави песни, има но от преди 5-6 години, от тогава насам и да искаш и да не искаш Глория няма хит. Защо намесваш други изпълнители също не ми е ясно, темата е - Глория - Лятно пълнолудие. Разбирам, че те е много яд, защото любимата ти певица вече почти никой не я харесва , но никой не ти е виновен
Тя щото твойта любимка цял свят е луд по нея, та чак и извънземна слава е придобила! Айде моля ти се, тука във форума и попринцип сте 2-3 дето, като излезе някаква новина, клип, песен на Глория и се надпреварвате един през друг да я обиждате! Казвате колко проста била песента, клипа бил елементарен и незнам си още какво и после "не ние не злобеем - изказваме мнение"! Какво мнение бе хора, "пълна боза" мнение ли е? Като не ти хареса нещо казваш не ми харесва и защо не ти харесва, какво е това пълна боза, нищо не струва, Глория се излага... С какво се излага Глория, с това, че си пусна лятна песничка, което някои не са правили сигурно от година? С това ли ви накърни душевния мир Глория, че си пусна "бозата", ами тогава бъдете спокойни бе, какво плюете, нали песента е боза и Глория никой не я харесва, какво се тревожите тогава? Или злобата ви се е изострила заради други признаци...?

По темата да си кажа, че вече ми втръсна от експерти и загубих желание да пиша в темата!Ама поне Глория го заслужава! Клипа е адски готин, просто винаги съм искала да видя Гло по този начин, но невярвах, че ще се реши, но ето, че ме изненада! Толкова различна, разчупена и секси - Браво!
За песента какво да кажа - яко, лятно, денс хитче факта, че го слушам от вчера насам и не ми омръзва говори сам за себе си! Поздравление на Глория и на екипа работили по този проект!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
thalia_rubi
Регистриран: 25 мар 2006 15:49

Мнение от thalia_rubi » 24 юли 2009 00:30

du4ki написа:
thalia_rubi написа: Някъде бях чела изказване на някаква форумка,че Глория не била Примата,истинската Прима е Тони Дачева. Защо говорите като не знаете? Ще го кажа и го запомнете добре и ако искате попитайте който и да било,дори и самата Тони Дачева,която го е казвала не веднъж: ОЩЕ ПРЕЗ 1997 - 98г. ТОНИ ДАЧЕВА ПОДАРИ НА ГЛОРИЯ ТИТЛАТА ПРИМА,ЗАРАДИ УСПЕХИТЕ Й,ЗАРАДИ ТОВА,ЧЕ ТЯ НАКАРА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ДА Я ОБИЧА И ДА СЛУША ПЕСНИТЕ Й! Така че не говорете,без да сте информирани!

Точно думите на Емилия Стоянова са: "Глория е примата, но Тони Дачева е кралицата на попфолка"(сама тълкувай тези думи). Самият факт че Тони Дачева е подарила титлата на Глория, показва какъв голям човек е Тони Дачева. Освен това за да подариш нещо, значи то е изначално твое. Разликата между "прима" и "кралица" е че "примата" може да се подари, продаде и менка през годините, в зависимост от това, коя е №1 в дадения период, но "кралица", "създателка" и "първа", остава за една. Това каза сестра ми, не че истинската прима е Тони Дачева, а че тя е първата и каквито и прими да има след нея, тя е истинската КРАЛИЦА, на което мнение съм и аз, а и надявам се и на повечето хора.
Не ме разбирай погрешно. Аз се прекланям пред Глория и тя ми е сред любимките. Съгласна съм с целият ти роман, който си написала, но не трябва да се принизяват заслугите на някои хора и менкането и подаряването на титли, да се тълкува за чиста монета, без да се погледне в дълбочина.
Не знам Тони Дачева от кога я наричат кралицата,но през 2004 Глория я нарекоха така и за това й връчиха и награда певица на годината и т.н.! Всъщност винаги съм го казвала и пак ще го повторя: ГЛОРИЯ и ТОНИ ДАЧЕВА СА ЕДИНСТВЕНИТЕ ИЗПЪЛНИТЕЛИ ОТ ПОП ФОЛКА,КОИТО ЗАСЛУЖАВАТ УВАЖЕНИЕ ОТ ВСИЧКИ,ЗАЩОТО СА ПЪРВИТЕ И ЗАЩОТО ТЕ СЪЗДАДОХА ТАЗИ МУЗИКА,ВСЯКА ПО РАЗЛИЧЕН НАЧИН! Но за съжаление 15 годинишните фенчета няма да го разберат,а дори и по-големите на го разбират,мислят си,че като 5-6 изпълнители в момента правят хит след хит са "велики"! Но това е до време,поне тяхната музика не е останала във времето и няма и да остане!
Изображение

Darina
**
**
Регистриран: 14 май 2009 14:01

Мнение от Darina » 24 юли 2009 00:48

thalia_rubi написа:
du4ki написа:
thalia_rubi написа: Някъде бях чела изказване на някаква форумка,че Глория не била Примата,истинската Прима е Тони Дачева. Защо говорите като не знаете? Ще го кажа и го запомнете добре и ако искате попитайте който и да било,дори и самата Тони Дачева,която го е казвала не веднъж: ОЩЕ ПРЕЗ 1997 - 98г. ТОНИ ДАЧЕВА ПОДАРИ НА ГЛОРИЯ ТИТЛАТА ПРИМА,ЗАРАДИ УСПЕХИТЕ Й,ЗАРАДИ ТОВА,ЧЕ ТЯ НАКАРА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ДА Я ОБИЧА И ДА СЛУША ПЕСНИТЕ Й! Така че не говорете,без да сте информирани!

Не знам Тони Дачева от кога я наричат кралицата,но през 2004 Глория я нарекоха така и за това й връчиха и награда певица на годината и т.н.! Всъщност винаги съм го казвала и пак ще го повторя: ГЛОРИЯ и ТОНИ ДАЧЕВА СА ЕДИНСТВЕНИТЕ ИЗПЪЛНИТЕЛИ ОТ ПОП ФОЛКА,КОИТО ЗАСЛУЖАВАТ УВАЖЕНИЕ ОТ ВСИЧКИ,ЗАЩОТО СА ПЪРВИТЕ И ЗАЩОТО ТЕ СЪЗДАДОХА ТАЗИ МУЗИКА,ВСЯКА ПО РАЗЛИЧЕН НАЧИН! Но за съжаление 15 годинишните фенчета няма да го разберат,а дори и по-големите на го разбират,мислят си,че като 5-6 изпълнители в момента правят хит след хит са "велики"! Но това е до време,поне тяхната музика не е останала във времето и няма и да остане!
Ааааа, така и аз съм съгласна "ВСЯКА ПО РАЗЛИЧЕН НАЧИН", но 10-15 годишните фенчета не са критерий, не само защото не са били родени..............всъщност тази тема е много дълга.
Между другото, Емилия Стоянова нарича Тони Дачева "кралица", много преди 2004 година. Според мен тя вече е критерий и не говори случайни неща. Когато тя говори, всички трябва да СЛУШАТ!

Отговори

Върни се в “Пайнер Мюзик”