Глория-Лятно пълнолудие

Модератор: Mod

Потребителски аватар
kremena97
Регистриран: 03 апр 2009 09:44
Любима певица: Преслава,Емилия,Мария
Любим певец: Константин и Борис Дали
Компания: Пайнер

Глория-Лятно пълнолудие

Мнение от kremena97 » 22 юли 2009 20:40

Потребителски аватар
thalia_rubi
Регистриран: 25 мар 2006 15:49

Re: Глория-Лятно пълнолудие

Мнение от thalia_rubi » 22 юли 2009 20:55

Клипът е уникален! Отдавна исках да видя Глория точно в такава светлина - по бански,малко по-разчупена! За пореден път доказа,че е страшна мацка! Това с делфините е супер яко! Но точно от нея не очаквах МЕРИЛИН emotikonka (120).gif ! Трябваше да изслушам над 20 пъти песента,за да ми хареса - нещо,което никога при Глория не ми се е случвало,но уви винаги има първи път!
Изображение

Darina
**
**
Регистриран: 14 май 2009 14:01

Мнение от Darina » 22 юли 2009 21:55

:D Клипът е УНИКАЛЕН!!! Визиите, терените, всичко невероятно много ми харесва. Песента е приятна. :D

:!: :!: :!: ПУШЕНЕТО УБИВА :!: :!: :!:

Потребителски аватар
intacto
Регистриран: 13 фев 2006 19:05
Любима певица: Галена и Преслава
Любим певец: Борис Дали и Крум
Компания: Пайнер

Мнение от intacto » 22 юли 2009 22:12

Не е лоша,но определено не ме грабва за сега!Дори и да стане хит ще е временно.Няма типичния заряд за вечен хит.Клипът не е лош като замисъл,но не е осъществен добре.Стои много изкуствено!Очаквах повече от Глория!
Изображение

Потребителски аватар
Aneliq 1
**
**
Регистриран: 25 фев 2009 21:27

Мнение от Aneliq 1 » 22 юли 2009 23:09

Песента изобщо не ми харесва, едва ли ще стане хит!Клипът е абсолютно в нейн стил - скучен и елементарен - пак хотели, плажове, сепарета... нищо ново.Всичките й клипове са еднакви, няма никакво развитие,а този ми прилича на клипа към песента "Сезони".

Потребителски аватар
alexxx
Регистриран: 26 сеп 2006 16:38
Любима певица: Цветелина
Любим певец: Борис Дали

Мнение от alexxx » 22 юли 2009 23:52

Поредната боза от Глория, нищо ново. Текстът е на много тъп, а и клипът е доста простичък, всъщност както всичките й клипове.
Изображение

Потребителски аватар
stefimir
*
*
Регистриран: 20 апр 2007 20:38
Любима певица: Глория

Мнение от stefimir » 23 юли 2009 00:06

alexxx написа:Поредната боза от Глория, нищо ново. Текстът е на много тъп, а и клипът е доста простичък, всъщност както всичките й клипове.
Поредният бозав пост от теб, бих казал. И к'во си мислиш, че каза?! Забелязвам от доста време, че все нещо ти е крива Глория. Слушай си там пияната хулиганка Цвета, тя поне щото "не" прави бози... ама хич. Недей ми злобей по Глория. Думата "боза" ще я употребяваш за проектите на някоя друга, не за Глория. А и няма да е зле да се научиш, че нищо не трябва да бъде определяно като "боза", много е обидно, тъй като изпълнители и екип се стараят и е положен труд. Какво означа "клипът е доста простичък"? Някой като прочете това от теб, ще си помисли, че ти си простичък, защото ти липсва лексика за аргументация. Казал два тъпи лафа и си мисли, че е оплюл Глория. Не си познал, човеко! Погледни видеоклипове като "Хепи енд", "Ако те няма", "Прави любов, а не война", "Град на греха", "Благодаря", "Кръговрат" и т.н. и тогава ми говори кое е простичко. Друг път не си позволявай да обиждаш така песните на Глория, щото само тя прави стойностни авторски неща. Другите само крадат и пускат комерсиални мазни чалгии без стойност. Глория ще бъде запомнена с вечните си хитове като "Носталгия", "За тебе, майко" и т.н., а когато прави сезонен хит, винаги звученето е приятно и мелодично, направено и постигнато с вкус. Не си достоен да коментираш Глория! Айде марш!

Потребителски аватар
Aneliq 1
**
**
Регистриран: 25 фев 2009 21:27

Мнение от Aneliq 1 » 23 юли 2009 11:11

stefimir написа:
alexxx написа: Погледни видеоклипове като "Хепи енд", "Ако те няма", "Прави любов, а не война", "Град на греха", "Благодаря", "Кръговрат" и т.н. и тогава ми говори кое е простичко. Друг път не си позволявай да обиждаш така песните на Глория, щото само тя прави стойностни авторски неща. Другите само крадат и пускат комерсиални мазни чалгии без стойност. Глория ще бъде запомнена с вечните си хитове като "Носталгия", "За тебе, майко" и т.н., а когато прави сезонен хит, винаги звученето е приятно и мелодично, направено и постигнато с вкус. Не си достоен да коментираш Глория! Айде марш![/b]
Може да има някоя хубава песен и клип, но в момента не коментираме цялостното й творчество, а най-новото и видео и песен, които са ужасни.И не си ти човекът, който може да казва кой да коментира и кой не!А щом си се засегнал от думите по адрес на любимката ти, значи в тях има истина!!!Песните,с които твърдиш, че ще бъде запомнена , са от зората на попфолка, наскоро не е правила нищо ,което да остане във времето. И не е вярно, че само тя прави авторска музика, явно не си достатъчно информиран.

Потребителски аватар
Nasty girl
Регистриран: 13 апр 2006 13:34
Любима певица: Вероника
Любим певец: Тони Стораро
Компания: Диапазон Рекърдс

Мнение от Nasty girl » 23 юли 2009 11:49

изобщо не ми харесва-нито клип,нито песен.Едно и също....Писна ми от тия хотели в клиповете й,банално!

Потребителски аватар
thalia_rubi
Регистриран: 25 мар 2006 15:49

Мнение от thalia_rubi » 23 юли 2009 12:17

Стеф подкрепям те напълно!
studena: Никой не се засяга от нечии думи,всеки има право да изрази мнение,но нека поне да се изкажете по културно! По-точно Стефимир се е възмутил от думите на Алекс,че всички клипове са й банални и скучни,а това далеч не е така! Да,ще се връщаме назад във времето,защото това беше истинската музика,която се правеше със сърце и душа и която остана във времето! Песните,които се правят в последните 3-4 години минават и заминават - просто са сезонни хитове и до тук! Пак ще се повторя на нас дългогодишните фенове на Глория,които сме с нея почти от началото на кариета й ни е пределно ясно,че нейния силен период беше 1994 - 2004 - тогава се родиха истинските й хитове песни,които се помнят и днес! Няма смисъл да ги изреждам,те са много,а и хората,които се интресуват от този жанр ги знаят! За клиповете мога да добавя,към тези,които е споменал Стеф - Крепост(велик проект от където и да погледнеш и когато някоя фолк изпълнителка направи подобно нещо,ела и ми се обади),Феникс,Лабиринт,Илюзия(първият поп фолк клип с компютерни ефекти) и да не забравяме първият професионален поп фолк клип през 96г - Ангел с дяволска душа...! Никога не съм отричала и провалът на Влюбена в живота,както и това,че Глория от 2008 тъпче на едно място,но замислете се колко е трудно 15 -та година да търсиш нещо ново и различно. Алмът "Благодаря" беше страхотен и много хора,които не са фенове го признаха! Да,Глория не го реализира,както трябва факт,но от там излезе мегахита Ако те няма,чийто ремикс се въртеше нон стоп по дискотеките! Глория направи 2-ри дует с Азис,който ще остане в историята на музиката,заради посланието,което носи,неще,което отново не бе засягано във поп фолка! Че то останали вече нещо,което да не сме видяли или чули - НЕ? Не искам да се заяждам,нямам нищо против Анелия,от части,но до 2006 тя правеше едни и същи клипове,по които се разхождаше по няккави улички,песните й бяха банални еднотипни,визията й беше еднаква,всички я упрекваха именно за това!Това не може да се отрече! От 2007 започна да се променя коренно песни,клипове,визия,за което я поздравям!
Мисълта на всички ни е,че една изпълнителка като Глория заслужава уважение заради това,че винаги е била първа във много неща! Тя е първата поп фолк изпълнителка,която изчисти фолка от кючеци като Радка пирадка и др,тя е първата изп-ка на Пайнер и точно заради нея Пайнер е това,което е,единствената изпълнителка,която залага само и единствено на авторска музика и не си е позволила от 95 на сам да направи кавър,именно на нея откраднаха около 15 песни,без да си платят правата и то някои от тях са си мегахитове.Ест,има и други изпълнители,които правят авторски песни,но са далеч от тези на Глория например,както имат авторски хубави песни,така и имат по 10-20 кавъра,а има и някои певица,които от началото на кариерата си залагат само на кавъри!Първата изпълнителка с професионален клип във фолка - Ангел с дяволска душа и с компютърни ефкти - Илюзия! Точно албумите на Глория са с рекордни тиражи,тя е продала най-много! Точно тя прослави път на изпълнителите да правят концерти по чужбина,защо тя беше първата направила турне в САЩ,първата посетила Англия и Австарлия! Не знам какво повече искате от една поп фолк изпълнителка? Не може винаги да си на върха,не може винаги да правиш най-доброто,всеки изпълнител има спад в своята кариера,при някои беше преди,при някои сега,въпрос на вкус!
И тука е момента да кажа,че няма фолк изпълнителка,която да не е похвали и да не е казала,че се учи от Глория и че безкрайно много й се възхищава,защото е класа и професионалист! И Анелия е една от тези,които не веднъж е изказала уважението си към Глория и това,че се учи от нея,Преслава също! Колко изпълнители я копират - Мария е живият пример! Цветелина още през 97 г,заедно с Екстра Нина,каза в очите на Глория: "ние имаме какво да научим от теб" Кали не веднъж е казвала,че Глория е класа! Това далече не са похвалите,колко естрадни изпълнители са я хвалили - Геогри Христов,Йорданка Христова,дори и личност като Кеворк Кеворкян и др..Посочете ми някоя друга фолк изпълнителка на която да са казвали подобни неща,която да са въхвалявали толкова много! Просто няма! Някъде бях чела изказване на някаква форумка,че Глория не била Примата,истинската Прима е Тони Дачева. Защо говорите като не знаете? Ще го кажа и го запомнете добре и ако искате попитайте който и да било,дори и самата Тони Дачева,която го е казвала не веднъж: ОЩЕ ПРЕЗ 1997 - 98г. ТОНИ ДАЧЕВА ПОДАРИ НА ГЛОРИЯ ТИТЛАТА ПРИМА,ЗАРАДИ УСПЕХИТЕ Й,ЗАРАДИ ТОВА,ЧЕ ТЯ НАКАРА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ДА Я ОБИЧА И ДА СЛУША ПЕСНИТЕ Й! Така че не говорете,без да сте информирани!
Ето защо Глория заслужава уважение,ето защо тя ще остане в историята на тази поп фолк музика и ще се помни завинаги!
Изображение

Отговори

Върни се в “Пайнер Мюзик”