Преслава и Фики - С теб или с никой ( Фен видео )

Модератор: Mod

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Преслава и Фики - С теб или с никой ( Фен видео )

Мнение от ObichamTeGadino. » 26 яну 2016 18:10

След 2 месеца мъки и псувания по новата програма, клипът на "С теб или с никой" най-сетне е готов. Знам, че на доста места това с крилата е изкуствено, но пък ми е първи подобен клип, още повече и с новата програма.. И все пак - има ли желание, има и начин. Силно се надявам да ви хареса. Искам да ви кажа и да не се колебаете да ме критикувате, защото все пак клиповете ги правя с цел градация, и искам да усъвършенствам себе си доколкото мога. :oops: /приятелите ми казаха, че като с червени очи е като напушена, но това вие ще кажете :mrgreen: /

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Re: Преслава и Фики - С теб или с никой ( Фен видео )

Мнение от Роберт » 26 яну 2016 18:26

Началото ми много харесва, но в часта с фики няма положено много старание както в първата част :mrgreen:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 26 яну 2016 22:10

Роберт написа:Началото ми много харесва, но в часта с фики няма положено много старание както в първата част :mrgreen:
Там нямаше как да се връзва нещо с крила, а и честно да си кажа ме домързя мъничко :oops: Иначе ти благодаря :P

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Любим певец: ДЕНИС, КРИСТИАН
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 28 яну 2016 12:22

Харесва ми идеята ти, това с крилата ми хареса, най-добре щеше да е ако беше сложил повече кадри от На тебе не отказвам там най-добре стоят крилата. Не ми хареса това с червените очи, на две-три места да беше ги сложил само. Много мрачен ми идва клипа. Браво за старанието, аз нямаше да имам такива нерви. :mrgreen:
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 28 яну 2016 12:51

Сигурно Бобито е дал DISLIKE! :mrgreen:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 28 яну 2016 16:56

toty93 написа:Харесва ми идеята ти, това с крилата ми хареса, най-добре щеше да е ако беше сложил повече кадри от На тебе не отказвам там най-добре стоят крилата. Не ми хареса това с червените очи, на две-три места да беше ги сложил само. Много мрачен ми идва клипа. Браво за старанието, аз нямаше да имам такива нерви. :mrgreen:
То 'що нерви бяхаа... чак ми идеше да счупя монитора :mrgreen: Иначе много ти благодаря, клипът наистина стана доста тъмен, но пък идеята ми беше "ангел с дяволско сърце" или нещо от тоя' сорт, и зат'ва така се получи :oops: ."На тебе не отказвам" не съм използвал повече части от него, по простата причина че нямаше да се връзва със самия сюжет на клипа.. Отново ти благодаря! :oops:
Роберт написа:Сигурно Бобито е дал DISLIKE! :mrgreen:
С него сме нямали конфликти, а и не знам мнението му.. Едва ли да е той :D Имаше по едно време един дето само ме питаше как ги правя клиповете, после му писна и почна да ми дислайква клипове, предполагам е той :mrgreen: :mrgreen:

Отговори

Върни се в “Видеоклипове”