Видео дневник на ObichamTeGadino.

Модератор: Mod

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Re: Видео дневник на ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 30 яну 2016 21:50

Преслава и Фики - С теб или с никой
Премиера : 26 януари 2016

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 30 яну 2016 21:55

Много са добри, само не слагай толкова много цветове, защото така се различава в качеството от 4К. :)
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 30 яну 2016 21:59

LiL_Andrea написа:Много са добри, само не слагай толкова много цветове, защото така се различава в качеството от 4К. :)
Ще го имам в предвид за по-нататъчните клипове. Благодаря, Лил. :oops: :P

П.П. Откакто работя с новата програма, с която е правен клипа на "С теб или с никой" качеството е много по-добро, след като се качи в тубата. Ако се сравнят с някои от клиповете ми от 2015 година ще се види разликата.

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 30 яну 2016 22:06

Така е, но когато сменяш самите цветове по-трудно се възприемат от хората, които са свикнали да виждат видеото по даден начин, обикновено най-успешни са тези, които просто с повече ефекти свързват различни видеа и сцени, за да паснат с текста. Ти също правиш и такива, браво за труда.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 30 яну 2016 22:10

LiL_Andrea написа:Така е, но когато сменяш самите цветове по-трудно се възприемат от хората, които са свикнали да виждат видеото по даден начин, обикновено най-успешни са тези, които просто с повече ефекти свързват различни видеа и сцени, за да паснат с текста. Ти също правиш и такива, браво за труда.
Така е, да, но просто понякога факта че е фен клип и съчетавам 3-4 различни видеа не ми позволява, но пък ще се опитам доколкото мога.Изключително трудно се намират подобни сцени, които да паснат с текста.. например в "Единствена" се пее за една единствена, пък Галин 4 смени, но това е друга тема :mrgreen: Отново много ти благодаря за критиката, без нея няма как да се върви нагоре. :oops:

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 30 яну 2016 22:16

Клиповете ти са добре направени, наистина цветовете не стоят добре. Можеш да слогаш на един два кадъра като ефект.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 30 яну 2016 22:17

Изгледах 2 от клиповете, които си качил тук. Определено се вижда, че се стараеш - включил си части от много клипове, има много ефекти, анимации и т.н.

Много ми допадна клипът към "Вица на сезона", може би защото и песента ми е любима. Без забележки съм просто.
Другото, което гледах, беше "Криво ще ми е". Хареса ми, но имам една малка забележка или по-скоро моят вкус е такъв: кадрите с насилието от "Дай ми" не ми пасват за тази песен, идват твърде драматични.

Интересно хоби имаш и наистина ти се удава. Развивай се още, успех!
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 30 яну 2016 22:19

toty93 написа:Клиповете ти са добре направени, наистина цветовете не стоят добре. Можеш да слогаш на един два кадъра като ефект.
По принцип не обръщам толкова внимание на цветовете,но вече ще им обръщам по-специално внимание. Гледам да избягвам черно-бялото, тъй като честно казано не ми харесва толкова, но пък понякога е наложително. Много ти благодаря! :oops:

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 30 яну 2016 22:20

Много са хубави! Личи си, че се стараеш. Продължавай в същия дух!
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 30 яну 2016 22:23

miki93 написа:Изгледах 2 от клиповете, които си качил тук. Определено се вижда, че се стараеш - включил си части от много клипове, има много ефекти, анимации и т.н.

Много ми допадна клипът към "Вица на сезона", може би защото и песента ми е любима. Без забележки съм просто.
Другото, което гледах, беше "Криво ще ми е". Хареса ми, но имам една малка забележка или по-скоро моят вкус е такъв: кадрите с насилието от "Дай ми" не ми пасват за тази песен, идват твърде драматични.

Интересно хоби имаш и наистина ти се удава. Развивай се още, успех!
С ръка на сърцето ще си призная, наистина не са на място тези кадри, но пък тогава просто нямаше какво друго да сложа. На "Криво ще ми е" мнооого му се кефех на финала, но това е друга тема. :oops: Много ти благодаря! Наистина се старая и давам всичко от себе си, опитвам се всеки път да е нещо различно от предишното, трудно е, но пък не и невъзможно! Лятото пускам повече клипове, защото тогава имам свободно време, тъй като както повечето знаят съм на 15 и уроците ме поставят с вързани ръце. Отново ти благодаря, ще се опитам с всички сили да се развия колкото ми е максимума! :oops:

Отговори

Върни се в “Форумец”