Роберт ✌️

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Re: Роберт ✌️

Мнение от Роберт » 06 сеп 2015 15:47

УТРЕ ВСИЧКИ НА ПАРТИ ТУК! ДА ПРОСЛАВИМ 2 ГОДИНИ В ФОРУМА!

Изображение
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Re: Роберт ✌️

Мнение от Роберт » 07 сеп 2015 17:56

Image

На този ден преди 2 години реших да се регна в този форум. Още с началото започнах да правя анкети
и ретроспекции. Ако искате да прочетете ретроспекциите натисните ТУК и ТУК. След това ми истриха следващите ретроспекции защото правех ги в нови теми :mrgreen: И писах и на .:Maria:. писах и на OF но тои не искаше да ми върне. И когато пишах на .:Maria:. ЛС-то беше сместно от бг и мк език и тя ми
върна да викна някои от родителите ми да напише какво искам да кажа, сигурно си е мислила че съм малък и неписмен, все още да не знам да пиша правилно, не знам какво си е мислила :mrgreen: .
Преди това ЛС- на модераторката, първ форумец с които установихме контакт бе неповторимата Фенка на Галка :oops: . Тя веднага след четене на ретроспекциите е забелязала, че съм македонец и тя ми писа и започнахме да комуникираме на ЛС. Тя харесваше Кама също, и искаше много да дразни Маникена с колажите на Анелия като вълк и аз дори и измислих потпис които тя си беше сложила - "Вълци не идват в такси, а по овци!" :P .
След това установихме контакт с nikogalena123 които тогава имаше рег като niko123 или слично :mrgreen: .
Едино с тези двама форумци комуникувах в първия период от моя предстои тук. :oops:
Исках и аз да имам игра па така, само 2-3 седмици след като се регнах, започнах играта ★Емилия ТOП 30★. След края на играта идваше първият скандал от мен във форума, аз срещу всички защото не им липсвала играта ЕМА ТОП 30 :cry: . Плюех Анка и Андра казваики ги вълк и мандра, както ги казваше Фенката, след това всички ме обвиниха дори, че съм фенката други че съм маникенката :mrgreen: .
Спомням си, че georgi.rogachev имаше аватар с Ася а на тази снимка тя ми приличаше на толумба и му го казах :mrgreen: омрзнах се и с Galioo и с Peaceful с всички почти. След това този miki93 беше модератор и само предупреждения ни раздели. След това аз писах изповед - прочетете го ТУК :mrgreen:
Мислех се дали да напускам тогава форума, но останах. След това идва втората ми игра Песен с най-силен текст! Коя е тя ? и третата Хамелеонът Камелия [Игра] и четвртата ОЦЕНИ ДУЕТИТЕ.
Горе-долу успешни игри бяха. След това следваше първия ми бан :mrgreen: . Направих около 5-6 анкети за крал,принцеса,кралица,императрица на поп-фолка и БАН за три дни! :mrgreen: Това беше 10 дни преди да напусна форума, февруари 2014. Тогава започнах да си пиша малко по-малко с musics и в добри отношения бяхме заради факта че сме родени на също дато и същ месец :oops: .
След това идваше кулминацията, за скандала преди напускането прочетете ТУК.
И впреки това че Бобито се направи на интересен че тои ме изгонил от форума, аз реших да напусна
заради истриването на играта а и затова че исках да се отегла малко от чалгата. :mrgreen:
След скоро половин година на 02 Авг 2014, 00:01 се случи това :
Роберт написа:
BobiTo написа:
Роберт написа:Сега ще напусна форума

Най-после едва дочаках този момент,ще се разплача от щастие...
Image

кво правим ся :mrgreen:

След завръщането ми едино musics ми пиша как съм и единно kriisis ми призна че му било кофти че ссъм напуснал форума, заради факта че Ема и на мен и на него ни е fav.
След това втория (засега последен) бан за седмица :P . Този бан беше незаслужен и Мария го знае това но
може да се каже че отново беше заради неразбирание с езиците :mrgreen:
Веднага след банна се разбрахме и до ден днешен сме в прекрасни отношения с Мария.
След това идваше тази игра Signal L.Y.R.I.C.S Contest 2.
След това на наградите получих НАГРАДА ЗА АНКЕТИ с Јоuey с който не сме точно в най-добри отношения.
Image

2015 в форума за мен започна многооо успешно. Макар че исках да напускам отново форума успеха на двете ми игри които пуснах Z E R O (q u i z) и S ★ N G C O N T E S T. Много се радвам че оценхите игрите
и хубаво се чувствах и реших да остана в форума. А и не само това започнах да комуникувам с georgi,Peaceful,Aeris,Bubi,M_S_L - Златка помня когато ми честита нова година на македонски език,голям и хубав жест беше :oops: и разбира се звездата която изгря благодарение на мен в този форум - императрицата,богинята и галактическата форумка - mimchyyy9! :oops: :oops: и други форумци.
Водех няколко VOL-a на Познай клипа vol. 2 Познай клипа vol. 10, Познай клипа vol. 14 Познай клипа vol. 15, и RƎТRØ хит на деня Vol.10. И Z E R O ۩ VIP ۩

Oтворих и Сигнализъм, направих ве звезди, направих два SIGNAL FEST и едно TУРНЕ.
Макар че определихте като провал турнето, аз продължавам с нови проекти, ето като сега
⇨ A U C T I O N :oops:

Искам да ме опишете какъв съм като форумец, и отрицателни отзиви приемам :P
Последна промяна от Роберт на 08 сеп 2015 18:26, променено общо 3 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Re: Роберт ✌️ - 2 years celebration

Мнение от Supremor » 07 сеп 2015 18:35

Оффф,аз па съвсем изключих,че ти правиш 2 години точно днес,откакто си дошъл...Честити навършени 2 години тук, Роберт! 8) Аз догодина пролетта пък правя 6...И аз като теб съм имал два бана,не знаех, че и ти така, но то явно било заради езика,заради ползването ти на македонския, не заради нещо друго...а те и двата бана ли ти бяха от .:Maria:.,или не?На мен само последния ми беше от нея,но не искам да се връщам към това.
И в крайна сметка, в момента гласиш ли се отново да напускаш форума, и ако да,по какви причини-пак нещо си недоволен, нещо лично,някви пререкания с някого ли е,или друго нещо?Говоря ако мислиш пак да напускаш...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 07 сеп 2015 18:44

Мерси :oops:

Искам да се оттегля от чалгата искрено :mrgreen:

Не точно така, но миналата година когато писах че съм 1 година в форума - натисни ТУК и аз писах ТУК и виждаш ли забележката
която аз не забележих докато не получих бан :mrgreen:
Последна промяна .:Maria:. на 07 Сеп 2014, 21:02, променена общо 1 път
Ако ти знаех името щях да ти измисля някое обидно умалително с което да те нарича целия форум

Банна е заради "марче" така и се обръщах към нея и на бг език това било обидно но в мк това се казва
скратено име и никак не е обидно само друга опция а не "миме" щoто при нас "миме" е кратко име от Мимоза а не от Мария. Но след банна и обясних и всичко е наред сега.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 07 сеп 2015 19:51

Преувеличаваш. Няколко пъти ми написа Мара, Марче, Маро и т.н и те предупредих, че ако още един път използваш подобно обидно съкращение на името ми, ще те банна. И ти още на другия ден ми написа Марче, дори доколкото помня ми призна, че georgi.rogachev те е подтикнал да го направиш, за да му покажеш, че ти стиска.
Ти беше предупреден преди бана да не ме наричаш така и то не веднъж.

После ще напиша мнение, сега само бана коментирах. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 07 сеп 2015 19:55

Е ти не ме банна за този пост, а около 1 октомври беше, аз на ЛС ти писам МАРО :mrgreen: а не бях видял забележката, а георги само го питах дали да ти пиша ли нещо такова беше и спомням си в обяснението пишее
че съм допускал георги и галин да ръководят с мен, такова нещо :P

Аз те казвах Мара,Маро,Марче ти не искаше да те казвам така, но аз мислех че просто не искаш и да те бъзикам а не знаех че обидни биле думите, това дознах след банна :mrgreen:
Последна промяна от Роберт на 07 сеп 2015 20:19, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 07 сеп 2015 19:59

Честито, Роберт! :oops:
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 07 сеп 2015 20:21

musics написа:Честито, Роберт! :oops:
Благодаря Пабло :oops:
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 07 сеп 2015 20:23

Честито. Мен не ме споменаваш в поста си, но нищо. Ще го преживея някак си. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 07 сеп 2015 20:26

toty93 написа:Честито. Мен не ме споменаваш в поста си, но нищо. Ще го преживея някак си. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Мерси Тоти, но благодарение на твоите десетгодишни музикални награди аз открих този форум :mrgreen:
:mrgreen:
Последна промяна от Роберт на 07 сеп 2015 20:57, променено общо 1 път.
Изображение

Отговори

Върни се в “Форумец”