.:Maria:.

Модератор: Mod

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Re: .:Maria:.

Мнение от musics » 23 дек 2012 23:22

Приятно ми е да се запознаем :oops: c най - готината потребителка :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Последна промяна от musics на 16 авг 2013 01:06, променено общо 1 път.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 09 май 2013 20:11

Приятно ми е да се запознаем! :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 09 май 2013 20:13

Добър вечер,Мария!
Приятно ми е да се запознаем,аз се казвам Георги.
:mrgreen:

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 10 май 2013 11:12

Приятно ми е :P
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
Viki13
Регистриран: 24 мар 2013 21:59
Любима певица: Анелия,Преслава,Андреа,Емилия
Любим певец: Константин, Илиян
Компания: Пайнер

Мнение от Viki13 » 10 май 2013 15:44

И на мен ми е приятно! :P
Изображение

Потребителски аватар
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 10 май 2013 18:07

Аз мислех, че вече ще използвате темата, само за да пишете ръста си в нея, а то... :mrgreen:
И на мен ми е приятно :oops:
Изображение

Потребителски аватар
crazy_boy
Регистриран: 25 юли 2012 11:32

Мнение от crazy_boy » 10 май 2013 18:11

Здравейте госпожице, изключителна чест е за мен да се запозная с вас Изображение
Разни хора - разни диагнози!

Изображение Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 10 авг 2013 22:14

Приятно ми е да се запознаем. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 28 дек 2014 23:48

Да си наредя и тук статуетките!

Изображение
-
Изображение
-
Изображение
-
Изображение
-
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 24 яну 2016 00:53

Eто че дойде време и аз да напусна форума... Много ми е трудно и мъчно, но вече е време... Цитирам мнението си от чат темата, а ако искате повече информация може да разгледате следващите страници в чата: Надявам се да се запазят дълго :)
viewtopic.php?f=17&t=55767&start=300
.:Maria:. написа:Винаги съм си мислела, че в деня който напусна ще напиша 2 метра роман, послание за всеки форумец... Но реших, че това ще ви отегчи, затова няма да драматизирам излишно.
Ако сте забелязали последните дни опитах да зарадвам всеки от вас и да свърша всичко, което зависи от мен. По принцип аз и останалите модератори трябва да съгласуваме кой да е Респект, но за да няма недоволни реших да пусна гласуване. Знам, че отново не успях да зарадвам всички ви, но какво да се прави :(
Искам да се извиня на абсолютно всички, които някога съм обидила, ядосала, подминала и т.н. Искам да благодаря на всички ви, от самото ми регистриране, до сега. Не съм вярвала, че в такова виртуално общество ще намеря толкова много стойностни хора, с които да се забавлявам, карам, споря или просто разговарям. Благодаря ви за доверието, подкрепата, симпатията и бъдете сигурни, че сте оставили голяма следа в живота ми. Станах модератор тук, защото имах желание да развием форума. Смятам, че успяхме, в момента имаме няколко пъти по-активни форумци от преди. Имаме много нови раздели и какво ли още не, но не искам съобщението ми да се превръща в статистика. Все пак най-голямата ми победа от тук са спечелените приятели :) Надявам се да продължим да общуваме дори и след напускането ми.
Мислех да напусна още през 2013, тогава планирах кой месец, после отлагах и избирах нов месец... Тогава ми предстояха нови неща в живота, започнах втора работа и мислех, не няма да се справя с всичко. Е, оказа се, че се справих и издържах още 2 прекрасни години във форума. Вече обаче е различно. Ангажиментите ми са още повече и в последната половин година пренебрегнах много от тях, заради форума. Наложително е да напусна. Сигурно си казвате да остана и да влизам когато мога, но аз или се отдавам на поне 80% на това с което съм се захванала или изобщо не се захващам. Не искам да бъда мебел или второстепенен герой тук :D Предстоят ми още промени, които също няма да ми позволят да прекарам изискващото се от мен време във форума. Много ми е тъжно, форума беше част от ежедневието ми и дори не помня от колко години съм тук. Е дойде време да си кажем "Последно сбогом". Не се опитвайте да ме разубедите, защото отложих максимално дълго напускането ми. Днес съм цялата на ваше разположение, ще си говорим за всичко (ако искате разбира се), но ще подминавам "моля те помисли си". Аз стоя зад думата си и нищо няма как да се върна, освен ако деня не стане 30часов.
Надявам се, че няма да има много радостни, защото на мен ще ми липсва всеки от вас :cry: Страх ме е да не ви отегча, затова спирам да коментирам и се надявам да успея да изясня всичко с вас днес.
Ако се чудите за моето място - с админа ще умуваме кой да го вземе, вероятно довечера ще направим още един модератор. Но новия лидер вероятно ще е някой от модераторите, който се е доказал във времето. А когато админа се появи във форума (може и да не е веднага) ще ми махне ранга и ще сложи друг, който тепърва ще изберем (от вече модераторите).
И последно - умолявам всички ви да се грижите за форума и да направите всичко възможно да не се усеща липсата ми. Ако се усеща, то нека е от покачваща се активност и интерес :oops:
Чао на всички :oops: И забравих да спомена много хора, които ще ми липсват, а не ми писаха в чата. Supremor например. Желая ви всичко хубаво и се надявам форума да се развива! ОБИЧАМ ВИ!
Изображение

Отговори

Върни се в “Форумец”