Supremor-за моя милост,недъзите ми,живота ми и...още нещо...

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Re: Supremor-за моя милост,недъзите ми,живота ми и...още нещо...

Мнение от Роберт » 28 яну 2016 14:57

Еми живота е черно-бял :oops:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 28 яну 2016 18:08

Харесваш ми, харесва ми, че си различен и следваш своята истина, интересен си. Много би ми се искало да си активен в чата както преди, май доста си писахме с теб преди години в чата. Имаш интересна призма и си от хората, които придават цвят на сюжета. :)
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 28 яну 2016 18:42

LiL_Andrea написа:Харесваш ми, харесва ми, че си различен и следваш своята истина, интересен си. Много би ми се искало да си активен в чата както преди, май доста си писахме с теб преди години в чата. Имаш интересна призма и си от хората, които придават цвят на сюжета. :)
Благодаря,но според мен нещо бъркаш-кога сме си писали с тебе,и то в чата? :roll: Че не помня нещо...Може да съм те цитирал по някакъв повод за някакво изказване,но да си пишем наистина там във вид на дискусия, такова нещо поне аз не помня...А иначе за чата вече казах,не искам и нямам намерение да пиша там,вие си водете дискусиите...Така и така вие постоянно имате какво да казвате,докато аз...нито имам такъв голям поглед върху фолка както вас,нито изобщо върху живота.Затова предпочитам да стоя настрана и вместо това да гласувам. :wink: Пак казвам, че чета,поне повечето неща,които пишете там,и някой път наистина е интересно, но дори да имам да казвам нещо,не го правя-просто щото така съм преценил, да седя встрани от чата.Иначе трябва само епизодично да се изявявам в чата, не мога да водя такива сериозни житейски дискусии като теб,а и другите, и за фолка също...
Все пак мерси за милите думи.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 28 яну 2016 18:51

Имам спомен преди да коментирахме някои неща в чата, даже имахме малък спор. Както и да е. А за чата - аз не ти казвам да коментираш чалгата, аз също имам поглед само върху работата на някои изпълнители и това са Галин и Галена, не са ми интересни останалите, но мисълта ми беше, че по принцип имаш интересно виждане за нещата, гледаш под интересен ъгъл, има какво да споделиш от живота, по простата причина, че си на 26 и дори несъзнателно пак научаваш нещо, живота не оставя никой не научен, особено интелигентен човек като теб, но дали ще споделяш мнението си е изцяло твое решение, за мен специално би било удоволствие да ти чета мненията, но разбира се, както си решил.
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 28 яну 2016 19:00

LiL_Andrea написа:Имам спомен преди да коментирахме някои неща в чата, даже имахме малък спор. Както и да е. А за чата - аз не ти казвам да коментираш чалгата, аз също имам поглед само върху работата на някои изпълнители и това са Галин и Галена, не са ми интересни останалите, но мисълта ми беше, че по принцип имаш интересно виждане за нещата, гледаш под интересен ъгъл, има какво да споделиш от живота, по простата причина, че си на 26 и дори несъзнателно пак научаваш нещо, живота не оставя никой не научен, особено интелигентен човек като теб, но дали ще споделяш мнението си е изцяло твое решение, за мен специално би било удоволствие да ти чета мненията, но разбира се, както си решил.

ОК.Е,това че вчера станах на толкова,не ме прави кой знае колко компетентен.Досега нито съм работил,нито нищо, а и доста малко неща истински ме вълнуват в момента,най-голямото от които е естествено фолка,щото без него и аз,както вас, не мога, независимо че е на такова положение!...Не знам какво да очаквам от всички през тази година, все пак се надявам при всеки да се намират що-годе добри и качествени песни а и клипове, да можем да им се радваме!... :wink:
Иначе ако е въпроса, засега мога единствено да кажа за това как ме взеха в университета примерно преди 7 години, как беше там,ала-бала... :wink: Друго нищо не мога,нито съм от четящите,нито...но все пак се радвам, че съм предизвикал някакъв интерес в тебе, и аз имам впечатление, че си може би най-умната форумка,и можеш да говориш за всичко, до най-дребните детайли както се казва...Затова и на наградите те номинирах за най-обективна,защото има защо...

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 28 яну 2016 19:02

Supremor написа: най-умната форумка,и можеш да говориш за всичко, до най-дребните детайли както се казва...Затова и на наградите те номинирах за най-обективна,защото има защо...
мен за глупав ли ме смяташ ? :o :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 28 яну 2016 19:07

Благодаря за милите думи! И не забравяй, все пак, защото виждам, че сякаш си малко обезверен към живота. What we see isn't what we see, but what we are. От теб зависи. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 28 яну 2016 19:10

Роберт написа:
Supremor написа: най-умната форумка,и можеш да говориш за всичко, до най-дребните детайли както се казва...Затова и на наградите те номинирах за най-обективна,защото има защо...
Не съм казал таквоз нещо,стига Роберт...Просто отправям комплимент,тъй като смятам, че тя специално наистина го заслужава!... :wink:

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 28 яну 2016 19:10

Supremor написа:
Роберт написа:
Не съм казал таквоз нещо,стига Роберт...Просто отправям комплимент,тъй като смятам, че тя специално наистина го заслужава!... :wink:
добре, добре :P :P :P

Харесваш ли Джена и жалопоиките и ? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 28 яну 2016 19:13

А това на бг ше рече?! :roll: жалопоики...за какво става дума??

Отговори

Върни се в “Форумец”