Supremor-за моя милост,недъзите ми,живота ми и...още нещо...

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Re: Supremor-за моя милост,недъзите ми,живота ми и...още нещо...

Мнение от Peaceful » 21 май 2013 12:59

И на мен ми е приятно да се запознаем.. :)
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 21 май 2013 13:13

:wink: :wink:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 29 мар 2015 01:12

На мен също ми е много приятно! Казвам се Мария!
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 29 мар 2015 09:03

mimchyyy9 написа:На мен също ми е много приятно! Казвам се Мария!
Здравей,Мария. :wink:

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Мнение от galena_fen » 29 мар 2015 09:46

Приятно ми е!
Аз имам един въпрос, защо си с аватари на автобуси..?
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 29 мар 2015 10:26

galena_fen написа:Приятно ми е!
Аз имам един въпрос, защо си с аватари на автобуси..?
Трамваи са,драги-ами защото така си ме кефи бе,дори смятам,че много ми отиват подобни изображения на профила...подписа ми е с певици,ми нека аватара поне бъди с нещо по-различно. :wink: Освен това,мисля,че съм го казвал-аз съм от тия,на които им харесва на влакове,по жп транспорта,в това число ако щете и трамваите... :wink:

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 28 яну 2016 13:54

Имам впечатление че не ме харесваш като човек, но игрите ми явно ти допадат, след като участваш в тях и си редовен в гласуване, пращане на отговори и слично за което имам огромни благодарности :oops:
Имам забележка че си лошо настороен към всичко ново, и че трудничко приемаш новите неща (промените).
За много форумци си ПАРАДОКСА на форума, просто никои не е близък с теб, затова пиши по-често в чата,
изразяваи си мнението, да не ти пука какво ще казат другите форумци :oops:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 28 яну 2016 14:40

Роберт написа:Имам впечатление че не ме харесваш като човек, но игрите ми явно ти допадат, след като участваш в тях и си редовен в гласуване, пращане на отговори и слично за което имам огромни благодарности :oops:
Имам забележка че си лошо настороен към всичко ново, и че трудничко приемаш новите неща (промените).
За много форумци си ПАРАДОКСА на форума, просто никои не е близък с теб, затова пиши по-често в чата,
изразяваи си мнението, да не ти пука какво ще казат другите форумци :oops:
Ами така е,Роберт. Само игрите ти ми допадат наистина и играя в тях,но ти самия просто не си онова,което беше.Прекалено много се разлигави и оспами всичко тук,колко чата заминаха за няколко дни само,благодарение не толкова на другите,колкото на теб!...Което не знам как искаш да го одобрявам,и едва ли не да те хваля за всичко,което пишеш и пр. Хубаво е, че гледаш да си активен,ама активността не се свежда до това само да бълваш постове и да се майтапиш и да пишеш глупости,трябва да си премерваш мненията и така,за да не се излагаш в очите на другите,най-малкото!...
А колкото до чата-ми не мерси,преди време се включвах и драсвах по нещо,само че тогава нямаше толкова форумци и активността не беше тази,която е днес: не говоря само за тебе,но и другите,които ежедневно са на пост там,да пишат и да споделят разни неща...Аз не ме бърка за това дали някой ше каже нещо по мой адрес,не заради това не пиша в чата-той просто си е за вас,спокойно, поне чета,особено когато възникне нещо интересно,или най-вече някакъв спор помежду ви и вие се изказвате по един или друг начин,обхождам и задните страници,да ви видя кви сте ги писали... :D
Това за парадокса не го схванах добре-за кого съм?? :roll: А вече съм малко далеч от мисълта,че може да съм близък,и то приятел с някой оттук...не знам,все си мисля, че колкото и да се различавам от всички други, все пак има и такива,които ме харесват, или поне не съм им противен!... 8)
А това за промените смятам, че е всеобща българска черта-всички малко или много приемаме новостите и иновациите трудно,и още по-трудно свикваме с тях...не мисля,че има да го обсъждаме. :roll: Иначе и аз се радвам, че съм допринесъл с нещо за форума през тези години,и продължавам да го правя-най-вече за игрите, но там си ми е любимото място,независимо че вчера станах на 26... :wink: Тук-таме и по някоя анкета пускам,както виждате, така че...не е малко моето, което съм направил тук. :D

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 28 яну 2016 14:44

Аз просто се играех, за да не ми е скучно, ни малко не ми пука дали съм се изложил или не, просто това е един обикновен форум, да определено имаш обективно мнение в игрите... :P
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 28 яну 2016 14:54

Роберт написа:Аз просто се играех, за да не ми е скучно, ни малко не ми пука дали съм се изложил или не, просто това е един обикновен форум, да определено имаш обективно мнение в игрите... :P
Е хубаво,няколко човека тук вече ме посочиха за най-обективния, за което им благодаря-дано да го заслужавам,все пак, виждаш, че когато нещо е хубаво,качествено и приятно за ухото, и окото,тогава не си кривя душата!... :wink: Но когато нещо не става,дори и голям хит да е-sorry!Гласувам против него,докато не отпадне в игрите!... :D
А иначе за твоите игри,пак ти казвам наистина са много хубави-и то поради една основна причина, че наблягаш на ретрото,на онзи другия,хубавия качествен попфолк, който се произвеждаше допреди години,и с него са ти свързани игричките,включително и докато водеше Познай клипа,когато участвах и там. :wink: Разгадавах доста от старите клипове, които друг едва ли щеше да се досети за тях(поне за част от тях,айде...).

П.П.Сега началото на април правя 6 години тук-на 2-ри.За това немалко време смятам, че доста се наложих тук, а това, че не комуникирам с масовката, едва ли е такъв проблем.Все пак ше ти кажа, че за цялото това време съм получавал ЛС от почти всички форумци тук,не само активните, но и по-малко активните,които са...и съм водел разговори с тях на ЛС, докато се е спазвал добрия тон нали...и от някои съм се радвал, че сме ги водели,от други пък не...но това е. :wink:

Отговори

Върни се в “Форумец”