Supremor-за моя милост,недъзите ми,живота ми и...още нещо...

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Supremor-за моя милост,недъзите ми,живота ми и...още нещо...

Мнение от Supremor » 22 апр 2010 16:50

Така...тук няколко дни мислех дълго дали да направя тема за себе си,виждайки из папката такива теми на останалите...та в крайна сметка,реших да си направя.Не че съм ви направил голямо впечатление тук де,но... :lol:
Та...аз съм на 20 години,роден съм в началото на 1990г.,на 27 януари,късно през нощта,в град Русе.Там съм живял досега,учил,завършил...и в момента уча английска филология в Шуменския университет.А как искам да съм на 17... :cry: Имам сестра,3 години по-малка. :roll: В даскало най се кефех да изучавам английски,и повече немски език,който обаче го учих за кратко,сега и в университета ми е като втори език,но...Много мразех математиката,химията,физкултурата...ще се учудите,но-не практикувам спорт.Не ме бива в нищо.И не питайте защо.
Бил съм в няколко града на България-когато бях 3 или 4 клас,ходихме на екскурзия в Габрово и Шипка,учебна екскурзия тоест,с класа ми тогава,също на Дряновския манастир май,не помня...Освен това,почти всяко лято съм във Варна,на море,но вече ми омръзна-искам в Бургас например.В Бургас за последно ходих началото на юли 2007г.,а София я посетих за пръв път през юни 2004г.,когато майка ми работеше в Англия,и ние ходихме да я взимаме от летището,а тогава,от летището,се отправихме и към все още съществуващия София ленд... :mrgreen: И сетне към Централна гара.През 2005г.,пак май същия месец,пък ходихме да я изпращаме на летището за Англия-но този път не бяхме с влак,а с кола. :mrgreen: Но София оттогава съвсем съм я забравил как изглежда-скоро пак трябва да отида.
Освен това,миналото лято ходих и във Велико Търново,защото се пробвах да кандидатствам с положената тогава матура по английски,и разбира се-не ме приеха.Беше през август де...Но Шумен много добре си спомням кога го посетих за пръв път-точно на 6 август миналата година :mrgreen: (все пак бях випуск 2009)...И в Шумен ме взеха от първо класиране,редовно обучение,и сега на 2 седмици съм в Шумен,а уикендите се прибирам на Русе с влака...
Друго какво да ви кажа-обожавам да слушам попфолк и ТВ Планета-аз със тази музика живея бе,хора... :D Е,и Фен ТВ си пускам,но не съм така в час с нещата там,както в Планета...Много харесвам като цяло песните на Елена,голяма част от песните на Борис Дали,на Преслава доста от хитовете,особено баладите... :wink: Също Магда,Андреа,Мария...От Ара най-добро впечатление с половината си творчество ми прави Емануела,особено с песните от тандема Оцко-Росен Димитров.На Алисия също ме кефят 3 или 4 песни,на Ивена по някоя друга...и така.

Просто исках да разкажа за себе си така.Ако имате въпроси към мен,тази тема е за вас. :) Но и все пак внимавайте-не отговарям на какви да е въпроси...но вие давайте.

-Награди на форума-

-2010-годишни награди на signal.bg Дебют потребител
-2010-ФОРУМ НАГРАДИ Дебют във форума
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Supremor-за моя милост,недъзите ми,живота ми и...още нещо...

Мнение от nenooo123 » 22 апр 2010 16:59

Малко е късно да ти го казвам,ама айде :P Добре дошъл и желая ти приятни мигове във сигнал.бг :wink:
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 22 апр 2010 17:02

nenooo123 написа:Малко е късно да ти го казвам,ама айде :P Добре дошъл и желая ти приятни мигове във сигнал.бг :wink:
Благодаря ти...то през тия 2 седмици,откакто съм тук,са все приятни моментите...

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 22 апр 2010 17:03

Supremor написа:
nenooo123 написа:Малко е късно да ти го казвам,ама айде :P Добре дошъл и желая ти приятни мигове във сигнал.бг :wink:
Благодаря ти...то през тия 2 седмици,откакто съм тук,са все приятни моментите...
:wink: :wink: :wink: Ако искаш даже може и снимки да си качиш тука

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 22 апр 2010 17:06

nenooo123 написа:
Supremor написа:
:wink: :wink: :wink: Ако искаш даже може и снимки да си качиш тука
В момента нямам подръка,обикновени,освен да си кача някои от бала,или от дипломирането...ако не искате,няма...

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 22 апр 2010 17:11

Става,няма значение каква е снимката :)

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 22 апр 2010 19:53

Е,не знам колко ви харесах от снимките,но...харесвате ме,не харесвате-това съм аз. :D
Друго нещо,което искам да ви кажа за себе си-може би отрицателните ми черти.Значи,твърде мързелив съм(не знам от колко години вече),също така лесно се наранявам от думите на хората,и в немалко случаи ситуацията при мен е оставала необладана.Освен това,аз съм и прекалено страхлив и нерешителен-не само,че не знам какво искам от живота,и дори не знам защо живея,и чакам всичко почти да дойде от само себе си...Не съм раздвижен,не се събираме с колегите никъде,освен в залата всеки ден,в спорта никакъв ме няма,както ви казах...достатъчно.
От малък много си падам по анимациите-особено и до ден днешен,кефят ме най-вече анимации за супергерои-в периода 2007-2008г. бях луднал по Бен 10,а от малък много обичах да гледам Костенурките нинджа,също и многото продукции на Дисни с български дублажи,които се излъчваха тогава по Канал 1...
Не бях отличен ученик,напротив-особено сега,докато бях в средното 4 години(не съм бил в гимназия),високите оценки буквално си ми валяха-ако примерно бях за 3 или 4,най-вече в края на срока или на годината,ми го закръглят с една единица-иначе досега 100 пъти да съм на изпит по таз математика в 12 клас,а и не само-7 клас същата работа беше,но тогава...различно беше,докато карах основно...И по гадната химия ни прощаваха през цялото време,и...почти по всичко.Никакъв зор не виждахме с материала,който трябваше да учим,дори по време на учителската стачка-всъщност зор имаше,но той беше най-вече в 9 и 10 клас,защото материала наистина беше такъв,че...но от 11 клас насетне,нещата се промениха доста...а сега съм и толкова сериозен студент!Аз още съм ученик,просто някакси успях да стигна до ВУЗ-и не само аз де,като цяло потока ми е съставен от ученици,даже може и пресилено да прозвучи,но и недорасляци... :mrgreen: Всеки идва,когато му е удобно,и дори да бездейства,поне присъства-вий да не мислите,че всички ние сега,които сме 1-ви курс английска филология,знаят добре английския,и да го говорят и да го пишат-не!
И за финал-обичам животните! :wink: Особено котките,моите на село-обожавам ги!И кучето ми също.Имам и хамстер в Русе,както вече съм споменавал...и това.Имате ли въпроси?

Richy.
Регистриран: 31 юли 2007 14:39

Мнение от Richy. » 02 май 2010 23:53

Помня те от форума на лайв ;d Беше се писал "Автобус" и някакво число,ама не помня какво ;d
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 03 май 2010 09:59

Richy. написа:Помня те от форума на лайв ;d Беше се писал "Автобус" и някакво число,ама не помня какво ;d
Nice to know I've made an impression... :lol: Да,прав си.Отначало бях Автобус 310 като ник,но не ме питай защо него избрах...По-късно минах на XLR8 там,но честно казано-отдавна не ми пука за него,тук ми е по-добре. :wink:

Отговори

Върни се в “Форумец”