Певицата не скрива нито една подробност за трудностите
Сузанита, която е една на 17 години, излезе от клиника за наркозависими преди по-малко от месец. Тя избра да разкаже своята история първо пред Краси Боев в рубриката „Нищо лично” по NOVA.
Дъщерята на Орхан Мурад не скрива нито една подробност от миговете, през които е преминала.
До какво води известността и как „розовите” мечти могат да се превърнат в кошмари, вижте в откровената изповед на младата певица.
„Случи ми се нещо доста неприятно. Съвкупност от неприятни моменти и тогава търсех утеха. Намерих я в забранените субстанции” – споделя Сузанита.
Певицата посочи, че има смелостта да застане пред камера и да разкаже за всичко преживяно.
„Сега съм напълно чиста, но не мога да кажа, че вече съм независима. Това изисква време. Бях само месец в клиниката и не твърдя, че съм излекувана. Продължавам, като посещавам дневен център” – каза още тя.
Вижте тук какво още сподели певицата!
[vbox7]a5c19bba0f[/vbox7]
Последвайте ни за актуални новини в Google News










Коментари за тази новина