Софи Маринова и Hüsnü Şenlendirici поднесоха „Любов“ за Празника на празниците. Видеоклипът направи премиера в онлайн канала Sofi Marinova Official.
„Реших навръх Великден да пусна и новия си видеоклип „Любов“. В него участва емблематичния турски музикант Hüsnü Şenlendirici. Желая на всички мои фенове и на цяла България светли и благословени Великденски Празници. Обичам ви – ваша Софи Маринова“ – написа изпълнителката, анонсирайки премиерата на новия си проект.

Новото попълнение в репертоара на попфолк звездата е по музика на Христос Пападопулос. Аранжиментът е направен от Спас Лазаров. Гост-музикант е прочутият кларинетист Хюсню Шенлендириджи. Римите са поверени на Дони Василева.
Видеоклипът е реализиран от режисьора Иван Димитров – Torex. За визията си певицата се довери на Емилио Стефано – коса и Борислав Соколов (Бони) – грим.
Софи Маринова постави абсолютен рекорд в попфолка
“Слънце и Луна” – Текст
1. Мен си търсил ти,
а теб аз съм чакала…
както слънцето – зората,
както залеза – луната
и да се намерим е съдба!
Закъснялата любов е най-голямата…
– чиста като снеговете,
– силна като боговете
и за нас последна ще е тя!
Припев:
Ти си ми небето и крилете да летя,
аз пък съм ти във сърцето пулса и кръвта !
Тази нашата любов е най – мечтаната…
като слънце и луна сме ние двамата!
2. Винаги ще те обичам…
– – – – – – – –
Винаги ще ме обичаш…
(Както Слънцето – Луната)
цял един живот и след това!
Припев:
Ти си ми небето и крилете да летя,
аз пък съм ти във сърцето пулса и кръвта !
Тази нашата любов е най – мечтаната…
като слънце и луна сме ние двамата!










Хубава песен, ама… 😂