Софи Маринова разтърси последователите си в социалните мрежи с трогателни думи, отправени към майка си. Певицата изплака болката от загубата на на жената, която й дала живот, като припомни вълнуващи кадри юбилейния си концерт, на който присъстваше и майка й.
Именно от сцената на Арена 8888 Софи Маринова се обръща към майка си с прочувствени думи, с които споделя пред препълнената зала колко е важна тя за нея.
Огромна загуба разтърси семейството на Софи Маринова, певицата отмени всичките си участия
„Не поглеждах към теб, защото ще се притесня. Винаги ми намираш мана на пеенето. Искам да ти кажа, че много те обичам и че много се радвам, че се държа да бъдеш на моя юбилей“, развълнувано се обръща към попфолк звездата към своята майка.
Софи получава и букет от майка си, която присъства в залата в инвалидна количка, но заредена с много настроение, показвайки цялата си обич към своята гласовите дъщеря.
Вижте тази публикация в Instagram.
Певицата не крие от публиката, че майка й ходи на диализа и е в болница през няколко дни, но се държи и обяснява: „Защото на 2-3 дни ходи в болницата на диализа. Ама сега 7-10 дни се държи. Даже се е начервила, вижте колко е хубава, приличам на нея…“
С днешна дата признателната дъщеря се обръща към вече покойната си майка с думите: „Завинаги ще си в сърцето ми, мамо. Липсваш ми повече, отколкото думите могат да кажат.“
Вижте тази публикация в Instagram.
Почитателите на Софи Маринова и нейни колеги не спират да изразяват своето съчувствие и подкрепа в този тежък момент от живота й.
Последвайте ни за актуални новини в Google News










