Софи Маринова ще пее в родния си град Етрополе навръх Петровден. Ромският славей ще радва съгражданите си със своите хитове навръх празника на града – 29 юни, а събитието ще бъде на Централния площад с начален час 21.15.
Попфолк звездата не крие, че с особено вълнение се връща в Етополе и сърцето й прелива от по-особено вълнение, когато пее пред публиката там.

С концерт по повод празника на града ще се отчете и музикантът Влади Ампов – Графа, който ще излезе на сцената с богат арсенал от най-големите си хитове и нови парчета. Началото е в 20 часа.
Няма как да бъде пропусната и изявата на Етрополската духова музика.

Празничните дни в Етрополе вече започнаха през миналия уикенд с народни борби, като специалната програма ще продължи до неделя с различни прояви, а на Петровден кулминацията е празничната заря в 22:30.

Междувременно тези дни Софи Маринова си подари прекрасни емоции в Етрополе и показа пред последователите си в социалните мрежи как си прекарва времето там.
Вижте тази публикация в Instagram.
Тя пусна няколко клипчета от различни красиви места и природни забележителности. На едно то тях я виждаме как готви на открито сред природата.
Софи Маринова: Не всичко в живота ми е било лесно, но не обичам да нося лошите неща на гърба си
Софи Маринова: Никога не вземам бакшиш! На всички купих домове само аз няма къде да живея
Вижте тази публикация в Instagram.
На едно пък се е излегнала в хамак, под сянката на дърветата: „Малее, какъв Рай! Утре ше ида на басейнчето, на сауната… Само врабчетата чуруликат…. О-о-о, нека ми е зле!“ – с усмивка разказва певицата. /signal.bg
Последвайте ни за актуални новини в Google News
Вижте тази публикация в Instagram.










