Преди година и половина Сантра губи приятеля си в автомобилна катастрофа и му посвещава невероятната си песен, изпълнена в дует с рапъра Dee – „Място и време“.
Именно това парче я разчувства до сълзи по време на вчерашното й участие в столичен клуб, на чиято сцена тя не можа да прикрие емоцията, която чувства, докато изпълнява тази песен.
Публиката в препълненото заведение пък избухна в аплодисменти и пя с нея, за да й окаже подкрепа, а сред гостите на клуба бе и колежката й Мария Илиева. Тя бе в компанията на бизнесмена и собственик на веригата – Владо Вишански и съпругата му.
Колегата й Били Хлапето пък бе другият гост-изпълнител на вечерта, а новата му визия – гъсто брадясал доста учуди феновете му. Сред тях пък особено много се отличи едно момиче, което умопомрачително приличаше на лекоатлетката ни Ивет Лалова и всички си шушукаха за убийствената прилика помежду им.
Последвайте ни за актуални новини в Google News