Саби и Галена представиха първия си дуетен сингъл, който е със заглавие „Не си ме давай“. Видеоклипът направи премиера в онлайн канала Mega Star.
„Когато чух тази песен за първи път, я усетих като “моята песен”, с Галена я направихме “нашата песен”, а сега се надявам да я усетите като “вашата песен” – така Саби анонсира премиерата на дуетния си сингъл.
Саби за Галена: Дори да имах 100 живота, отново бих си пожелал нея

„Неизживяната любов никога не ни напуска напълно. Остава и ни унищожава. Малко по малко…
Когато чух тази красива песен, нямаше колебание дали да приема поканата на това талантливо момче. SABI за мен е удоволствие да бъда първата ти дуетна половинка! Успех!“ – написа Галена.
Песента е по музика на Николай Гурманов. Аранжиментът е поверен на Даниел Ганев. Лириката е на Мариета Ангелова и Николай Гурманов.
Видеоклипът на Саби и Галена е реализиран от Виктор Антонов – Rikk, с оператор Радослав Гочев.
Последвайте ни за актуални новини в Google News










Коментари за тази новина