Райна представи новия си фолклорен проект, който е „Три години, майко“. Видеоклипът направи премиера в ефира на телевизия „Планета Фолк“ и в онлайн канала Planeta Folk Official.

„По традиция… Предпразнично! Специални благодарности на всички, взели участие в създаването на тази песен и видео!“ – написа изпълнителката по повод премиерата на новото видео.
Новото попълнение в репертоара на звездата на „Пайнер“ е по музика традиционен фолклор, а текстът е написан от Георги Нинов. Аранжиментът е на Недко Маджиров. В записа с изпълнение на зурни се включва Юсни Ковачев – Юсеинката.
Режисьор, сценарист и оператор на видеоклипа е Радослав Георгиев. Хореографията е дело на Иван Иванов.
Райна пленителна като самодива, мрежата завря от реакции / Видео
„Настръхнах! Толкова въздействаща песен и клип! Райна винаги е толкова автентична и въздействаща в изпълненията си! Страхотно присъствие на танцьорите в клипа! Много емоционално начало на клипа и тежко хоро! Очарована съм!“, „Вдъхновяваща Райна! Не мога да ти се нагледам и наслушам! Радост за очите и ушите! Продължавай да блестиш за радост на нас и напук на душманите! Песента е право в сърцето!“, „За мен това е най-силната фолклорна песен тази година! Възхищавам се на професионализма на това момиче. Има страхотно излъчване и усет към фолклора! – коментират фенове на изпълнителката.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









