Емануела – Вечно свързани, това е новият сингъл на звездата на „Пайнер“. Видеоклипът направи премиера онлайн и в ефира на телевизия „Планета“.
музика: Даниел Ганев
текст: Александър Попов и Петър Петров
аранжимент: Даниел Ганев
режисьор и сценарист: Людмил Иларионов – Люси
оператор: Иван Иванов
Реклама
Песента ми харесва, но защо са тези допълнителни вокали? Каква роля играят? Иначе песента би била една страхотна балада! Също така има един ефект, който звучи на заден фон, който също е излишен според мен. Не знам, като ремикс за дискотека би бил удачен, но така някак си все едно са добавени в повече и „манджата е пресолена“. В маркетинга има термин k.i.s.s.(keep it simple, stupid)
Подкрепям мнението, вокалите леко дразнят, мелодията ми е малко… как да се изразя блудкава и банална, но текста е много добър не мога да отрека!
Да, текстът е много хубав, музиката точно казано – нищо оригинално. Но със сигурност в пъти по-добре от „Аре, дърпай“, която си е чиста пронография. Емануела от години прави това – няколко хубави песни, след тях някоя простотия и после пак няколко хубави.