Галена и Mile Kitic – Добре ли си, това е новият проект на изпълнителите. Видеоклипът направи премиера в ефира на телевизия „Планета“.
Песента е по музика и аранжимент на Даниел Ганев. Текстът е написан от Атастасия Мавродиева и Marta Savic.
Режисьор и сценарист на видеоклипа е Георги Манов, а оператор – Крум Родригес.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









Коментари за тази новина