Преслава ще зарадва феновете си с нов видеоклип съвсем скоро. Тя спази обещанието си и реализира видео към актуалната си балада „Ако утре ме губиш“.
Това стана ясно от публикуван от нея кадър във фейсбук профила й, за който анонсира: „Част от екипа за снимките на баладата „Ако утре ме губиш“!.
Наскоро фолк звездата определи песента като уникална. Публиката пък даде най-висока оценка за лиричното парче още с представянето му на концерта на телевизия „Планета“ в началото на декември 2014-та.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









