Данна стана част от музикална компания “Пайнер“ през пролетта на 2019-а. За близо две години от старта на своята професионална кариера младата надежда на попфолка не спира да бележи успехи, а в момента е сред най-харесваните и популярни имена в жанра.
Песните и видеоклиповете, които представя, грабват меломаните и бързо достигат милиони гледания в YouTube. Новата звезда печели аудиторията и с атрактивни постове в социалните мрежи, където преди дни отбеляза нов успех. Последователите на профила й в Instagram – @dani_sing1 достигнаха 100 000 – сериозна цифра за артист на 16 години.
Вижте тази публикация в Instagram.
За времето на представянето си в тази социална мрежа тийнейджърката е споделила 187 поста, като средната цифра на лайковете за публикация е близо 15 000, а за преглеждане на видеосъдържание – почти 30 000. Явно певицата перфектно се справя с представянето си не само на сцената, но и в онлайн пространството.
Независимо от крехката си възраст, Данна има зад гърба си доста сериозна музикална биография. Когато е на 10 г., стига до първи кръг на кастинга за Детската Евровизия, а на публиката е позната най-вече от “Шоуто на Слави”. Печелила е куп първи места и награди на Национални и международни певчески състезания и фестивали, а през 2015 и 2016 става член на Фондацията на Димитър Бербатов – “Успелите деца на България“ в раздел Изкуство.
Под шапката на „Пайнер“има няколко сингъла – колаборацията с Джордан – “Бомба“, последван от “Имаш да взимаш“ с Десита, “Такава“ с Диона и “Тока“ с Маджуна. Тоталният хит в репертоара й е самостоятелната песен “Той“, представена в 2 оригинални версии.
Данна предизвика бум с нов вариант на тотален хит / ВИЖ
“Ще продължавам да се развивам и усъвършенствам, имам търпението и желанието, и това е най-важното. Гледам само напред и вярвам, че хубавото тепърва предстои” – казва тя.
Последвайте ни за актуални новини в Google News