Повдигнаха обвинение на Дебора за предизвиканата от нея катастрофа вчера. Софийската районна прокуратура привлече към наказателна отговорност попфолк изпълнителката Дебора Иванова, която беше заловена да шофира след употреба на алкохол.
По случая е образувано досъдебно производство за престъпление, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода“ от 1 до 3 години и „глоба“ от 200 до 1000 лева, съобщиха от пресцентъра на Софийската районна прокуратура.
Спрямо 33-годишната Дебора е наложена мярка „гаранция в пари“ в размер на 5000 лева.

Фолк певицата Дебора катастрофира в София / Видео
На 9 април фолк певицата катастрофира на столичния бул. „Черни връх“. Тя се е ударила с автомобила си в друга кола. При тест с дрегер Дебора е дала положителен резултат за алкохол, като бяха регистрирани 2,9 промила, взети са ѝ и кръвни проби.
„Пия лекарства за паник атаки. Чакаме кръвните тестове“, каза певицата на излизане от 6 РПУ в София, където беше задържана за шофиране след употреба на алкохол във вторник. Тестът ѝ за наркотици е отрицателен, съобщават от NOVA.
Последвайте ни за актуални новини в Google News











Коментари за тази новина