Новият албум на Анелия вече е на музикалния пазар. CD-то „Дай ми още“ събира най-добрите 15 мелодии на звездата, записани през последните години.
Това е албум, който се роди с името си, без каквото и да е колебание. Водещата песен се появи през декември 2016-а. Сингълът се превърна в тотален хит, който бе на челните позиции през цялата 2017-а година. До момента “Дай ми още” има над 21 милиона преглеждания в най-популярния български YouTube канал – PlanetaOfficial.
Освен заглавната песен “Дай ми още”, в албума е включена и турската вeрсия на парчето -“Unutamam”. Именно този вариант донесе на певицата две награди от южната ни съседка. Тя бе удостоена с призовете “Най-харесвана поп-фолк певица в Турция” и “Най-слушана песен”.
Дуетни партньори на Анелия в дългоочаквания нов албум са Галин, Миро, Илиян, Kyriacos Georgiou. В диска е включена песента “Колеги”, която e трио с Илиян и DJ Живко Микс, както и “Моят мъж”, съвместен проект с орк. “Кристали”.
Две са новите песни, които са непознати за меломаните – “Зоопарк” и “Тук ли си”. Специално за обложката на “Дай ми още” Анелия засне ексклузивна фототсесия с Теди Грозданов. Кадрите, които е подбрала певицата, са черно-бели, а на тях тя е повече от гореща.
Песните, включени в новия албум, ще бъдат представени на живо на концерта-промоция “Дай ми още” на 15 март от 19.30 часа в Payner Club в София.
Последвайте ни за актуални новини в Google News
А „Вярвай“ ?