„Молец“ и лейбълът „Друго“ ще представят през 2024 най-амбициозния спектакъл на групата досега в зала „Арена София”. Началото на тазгодишното турне ще бъде поставено в „Античен театър“ Пловдив на 15 август, ще продължи на 13 септември в „Летен театър“ Варна, а грандиозният финалще настъпи в зала „Арена София“ на 21 ноември.
С бурния успех от 4 спечелени награди от БГ Радио и последното турне през 2023 г., което събра над 20 000 души и беше разпродадено седмици преди събитията, Кис и Юли („Молец“) са подготвили ново, неочаквано пътешествие. Всеки, независимо от предхождащия му път, възраст или светоусещане, ще търси и намира себе си в творчеството на „Молец„.
2024 ще разкрие изцяло нов звук. Турнето ще представи три нови музикални вселени, които ще вникнат по-надълбоко от всякога, а живите инструменти, хореографията и декорите ще ни съпътстват и превеждат през всяка една от тях.
Молец бръкнаха дълбоко в душите с Прощално/ Video

„Колко бяхме притеснени, когато пускахме първия ни трак „Мед“ началото на 2021г. Помня, че един от коментарите под песента беше „Кога ще пълните Арената?“ Ето, че 3 години по-късно вече има и дата“ – каза Юли.
„Все още опитвам да осмисля нещата, които ни предстоят. Всяка година го казвам и всяка следваща е в пъти по-голяма и трудна за осъзнаване. Надявам се да не спра да го повтарям! Благодарен съм, че имаме тази възможност. Това, което сме замислили за тази година, е най-смелият ни опит, най-искреният и най-молецкият към днешна дата!“ – допълва Крис.
Последвайте ни за актуални новини в Google News