Михаела Филева разказва за своите щури летни приключения. Певицата говори и за новите си музикални проекти, с които ще зарадва феновете през новия сезон.
„Ставам все по-добра в това да си менажирам времето правилно и в това да намирам време за себе си“ – сподели тя в „Преди обед“.
„Групата хора, които пътуваме, много обичаме хайкинг. В Грузия природата е много красива, много е сходна с тази в България, но надморската височина на държавата е по-висока. Много е приятно за разходки, има много красиви национални паркове и водопади“ – разказа Михаела.
„Миналата година за първи път направих такова по-дълго отсъствие с палатка. Тогава обиколихме Балканите“ – отбеляза тя.
„Най-голямото предизвикателство, когато си говорим за пътуване, е да намериш правилните хора, с които да го правиш“ – убедена е певицата.
Последвайте ни за актуални новини в Google News