Михаела Маринова се превърна в любимка на меломаните още с участието си в „X Factor“. Сега тя е сред най-актуалните родни звезди на поп сцената. През годините тя успя да се наложи както със своите собствени хитове, така и с впечатляващите си изяви в риалити форматите „Маскираният певец“ и „Като две капки вода“, печелила е също редица конкурси в България и в чужбина.
През 2020 г. излиза първият ѝ студиен албум „Стъпка напред“, а две години по-късно е факт и втория ѝ – „До безкрай“.
„Лятото ми е пълно с участия. Имам три турнета, едно е на Любо Киров, почти сме го преполовили. Да си до него на сцената е чест и привилегия. Публиката му ме приема по много топъл начин и се чувствам специална. През септември започвам собствено турне, което ще премине през Варна, Плевен, Русе, Пловдив и София. Датите са поредни, надявам се да издържа. Третото е Coca-Cola The Voice Happy Energy Tour 2024“ – сподели тя в „На кафе“.
Михаела Маринова и Любо Киров отново заедно в една разтърсваща “Вселена” / Видео
Посред лято Михаела Маринова се е заела и с подготовката на своя следващ албум, но ще намери време и за почивка: „Отделила съм си едни десетина дни, няма как. Ще почивам на любимо море. Обичам си Гърция, обичам да съм там със семейството, с приятели… Няма да пропусна и тази година“.
Последвайте ни за актуални новини в Google News