Една от най-големите балкански музикални звезди Миле Китич пристига в София за специално участие на 29 май. Събитието ще бъде част от празненствата по повод впечатляващия 35-годишен юбилей на емблематичния клуб, който през годините се утвърди като символ на нощния живот, звездните партита и срещите с най-големите имена на Балканската музикална сцена.
Очаква се вечерта да събере популярни личности, ценители на сръбската музика, бизнес елита и верните почитатели на клубния живот в София.

Специално по случай юбилейната година на клуба, сцената ще бъде завладяна от хитовете на Миле Китич, които поколения наред се пеят в целия Балкански регион.
DJ Дамян и Миле Китич – „Ти си топ“, с участието на Аня Пенчева и Христо Гърбов
Миле Китич с ударна премиера преди юбилейния си концерт в България и специален приз
Лавина от реакции за първия дует на Миле Китич с дъщеря му Елена Китич
„Винаги се чувствам прекрасно в България. Тук има невероятна публика, която пее с душа и сърце. За мен е удоволствие да бъда част от 35-годишния юбилей на клуба и обещавам една много емоционална и незабравима вечер“, споделя Миле Китич, които и този път обещава страхотно настроение на почитателите си, които ще станат част от партито в центъра на София.
Последвайте ни за актуални новини в Google News










