Мария подготвя няколко изненади за меломаните
Мария преди време разкри, че сърцето й е в плен на нова любов. Въпреки че не иска да говори много за това какво се случва в личен план, щастието определено е изписано на лицето й.
Певицата грее по време на своите участия, а когато не е на сцената се радва на споделени моменти с любимите си хора. В една от публикациите си в социалната мрежа наскоро изпълнителката сподели красив кадър с послание за любовта.
“Любовта не трябва да бъде перфектна, достатъчно е да бъде истинска“ – отбеляза тя. Неведнъж актуалната звезда на „Пайнер“ е казвала, че именно любовта за нея е муза и вдъхновение за всичко, което прави.
Публиката също е неин стимул да се развива като артист. Затова тя влага цялата си енергия в проектите, по които работи. Това лято за Мария ще стартира с типично попфолк парче, създадено от композитора Радомир Кишев. Подготвя още два интересни проекта, които със сигурност ще привлекат вниманието на меломаните.
Тази вечер хитовата певица ще бъде в центъра и на клубния живот в Пловдив, където има участие.
Последвайте ни за актуални новини в Google News