Малина успя да провокира вниманието на феновете с изключително красиви и впечатляващи визии в най-новия си видеоклип, който е към песента „Амнезия“.
Премиерата на лентата се случи през тази седмица, докато сингълът бе представен по време на турнето „Планета Лято 2014“, където Малина бе сред най-аплодираните участници, поднасяйки за пореден път уникално шоу.
„Амнезия“ е по текст на Веселин Веселинов, аранжиментът е на Калин Димитров. За видеото Малина се довери на режисьора и оператор Георги Марков, стедикам Иван Иванов. Монтажът и специалните ефекти са на Орлин Станев.
Изпълнителката е благодарна на целия снимачен екип, както и на гримьора Кирил Чалъков, стилистите Стоян Апостолов и Стани /дизайн/, коса – Стельо.
Последвайте ни за актуални новини в Google News










