Маги Джанаварова отбеляза първото голямо събитие след раждането на бебето си. Младата майка отпразнува 40 дни от идването на бял свят на първородната си дъщеричка Елизабет.
Както повелява традицията, щастливата майка организира погача, на която присъстваха само жени – най-близките от роднините и приятелките, като всички те орисаха малката.
“Орисахме я! 40 дни безмерна любов! Благодаря на всички любими момичета, които споделиха този ден с нас!” – написа певицата.
Маги Джанаварова сподели снимки и клипче от тържествения ден, като от тях става ясно, че празникът е бил изключително стилен, но в духа на обичая.
Вижте тази публикация в Instagram.
Бебето Елизабет е облечено изцяло в бели дрешки, както и именитата майка. Впечатляваща луксозна обстановка, с тематична украса в бяло и розово, каквито са преобладаващите цветове и на сладките изкушения, които изобилстват на такива събития. Разкошна торта, на която е изписано името Елизабет е в центъра на прекрасното тържество, а малката чаровница се е сгушила в прегръдките на майка си.
Маги Джанаварова в топ форма след раждането, заведе на море бебето/ СНИМКА
Стотици са лаковете и благопожеланията, които майката и бебето събраха в социалната мрежа, а фенове отчетоха, че майчинството е разкрасило още повече певицата, която сияе до рожбата си.
Припомняме, че още преди да навърши 40 дни малката Елизабет видя морето, а по думите на майка й Маги Джанаварова морският въздух й се е отразил много добре.
Последвайте ни за актуални новини в Google News