Луна, която бе твърдо решена да загърби музикалната си кариера, кандидатирайки се за президент на България, направи скандално изказване по адрес на Иво Сиромахов. Попфолк легендата пусна интрига и за телефонни обаждания до нея от Слави Трифонов.
Повод за острите й думи е новата книга на писателя и сценарист, озаглавена “Певицата взема властта”. Романът на Иво Сиромахов проследява възхода на една чалга певица до поста на министър-председател и всичко, което се случва в родината ни след това. Трагикомедия и твърде позната реалност в едно плашещо пророчество!
Луна е убедена, че книгата е написана за нея и не сдържа гневните си и иронични изблици по адрес на автора.
Вижте тази публикация в Instagram.
Попфолк легендата Луна се кандидатира за президент
“Иво, Иво, Сиромах Ивов. Несподелената ти любов към мен е ужасна мъка! Още жив си вече в Ада!
Да не вземеш да се гръмнеш, ей малък дечко? Вече започваш да тежиш на съвестта ми с канските си мъки, неистово търсейки начин да ти обърна поне капчица внимание.
Слави ми звъни по телефона, ти пишеш книги за мен, ама вие се умопобъркахте по мен, бе!
Боже, цели библии пишеш за мен, издигайки ме на недостижим за дребния ти ръст пиедестал!
Ама какво да те правя, бе дечко-палечко?
Умните, красивите, шарматни дами, Иво са само за отличните във всяко отношение мъже. Ама Ивовците, Тошковците и Славчовците, изобщо мъже ли са?” – пише Луна в социалната мрежа.
Ами, то всичко написано от Луна е истина . Иво е безнадеждно влюбен в нея , ама по крайно неудачен, келяв, празноглав начин изразява любовта си !
Пуснах търсачките да проверят има ли някоя дама която да се е похвалила от Ивчовците, Славчовците и Тошковците , че са добри любовници !
Ами няма, ама видях , че Сатанистинът се оплаква, че с първото влюбено в него момиче нищо не направил, нищо не станал после и с второто, И.Т.Н. , та наистина туй е въпросът – тези палячовци мъже ли са и на кой бряг на реката са ? На левия, или десния ? Боже, като видях съпругата на Тошковеца им простих всички грехове – саблезъб тапир – стърчи с две глави и със стотина кила над тошкото – някакъв мелес между нилски хипопопотук и конгоански носороготам. Та животъг с такива чудовища си е жив АД !
Главите им кухи, очите им пълни по Луна, ръцете им празни !