Този четвъртък Крум ще представи новия си сингъл. Парчето носи заглавие „Машина“, като изпълнителят залага на изключително клубно звучене.
Официалната премиера пред публика е още същата вечер в столичен клуб, в който Крум има участие и ще зарадва гостите с възможността първи да чуят новия му проект.
Ден по-рано певецът е специален гост в 140-то училище в София, където ще бъде част от коледен концерт.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









