Дългоочакваната телевизионна премиера на спектакъла “17 години телевизия “Планета“ е този уикенд в програмата на каналите “Планета“ и “Планета HD”.

17 мига от музикална история на канала е събрана в три часа бляскав концерт. Повече от 30 изпълнители представиха в зала “Арена Армеец“ своите най-големи и най-нови хитове.

Снощи зрителите видяха част от тази феерия от звук и светлина. Предстои излъчването тази събота и неделя от 20:00 часа по “Планета“ и от 22:00 часа – по “Планета HD”. Така всеки меломан ще се потопи в емоцията на 17-ия рожден ден на “Планета“.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









