Константин разкрива една дълбоко сантиментална страна, която дава отговор на въпроса защо хората толкова много харесват баладите му.
На балада прилича и разговорът му с Мон Дьо – балада за живота, който отстрани изглежда лек, но всъщност е нещо съвършено различно.
Коцето разказва за времената на неговата „Черна роза“, която го превърна в любимец на публиката преди 21 години, през годините в „Кошарите“, Георги Илиев и 20 лева хонорар на вечер, до участието му в първия VIP Brother, който той напусна като любимата звезда на България.
Чувствам се залят с толкова нови сили, все едно съм на 20 години. Аз съм започнал през 1998 година, но съм все още този притеснителен човек като на първото си интервю. Вече съм имал сигурно 4 хиляди изяви, но час-два-три преди да участието ми, с мен не се разговаря. Изнервено ми е, криво ми е… Не знам защо. Когато отида на сцената и хвана микрофона, тогава съм безпощаден. Това, което правя, го правя по-най-добрия начин“ – разказва той.
„Винаги съм бил център на внимание, още от дете“ – спомня си певецът и разказва как е получил голямата популярност.
Певецът говори откровено и за жените в живота си, децата и дните, в които живеем без милосърдие и с много фалш.
Цялото интервю в „Неделята на NOVA” гледайте във видеото.
[vbox7]22eba44d89[/vbox7]
Последвайте ни за актуални новини в Google News










Ти пък кой си? Как се казваш? Аз питах певеца Константин да ми отговори на мойте въпроси?
Ебахти и гнусната мутра
Искам да попитам певеца Константин кога ще направите трето трио с Борис Дали Илиян? Кога ще стане? Нямам търпение да я направите и да я пуснете по Планета? Според мен ще стане хит? Ако имате желание и тримата да я направите? Ще бъде забавно? Аз съм ви фенка? И ми харесват вашите песни? Постоянно ги слушам? Няма да ми омръзне? Имам два диска на Борис Дали? И ходих родното градче Бобов Дол на Борислав Орлинов Делибалтов ( Борис Дали).