Ивета, Майло и Театро бенд представиха колаборацията си „Кажи ми пак“. Песента е налична с видеоклип в онлайн канала PlanetaOfficial.
„След 8 години музика, сцени, емоции и безброй участия… Най-после се решихме да създадем наша съвместна песен и клип! Този проект е нещо много специално за нас. Музиката е написана с огромно желание, сърце и вдъхновение, а зад целия звук стоят музиканти и професионалисти, които дават душата си във всяка нота. Благодарим на всички, които станаха част от този проект – за труда, времето, подкрепата и вярата!“ – споделят изпълнителите.
„Ние знаем колко е трудно да бъдеш самопродуциращ се изпълнител в днешно време… Затова разчитаме най-вече на вас — хората, които обичат истинската музика“ – добавят още Ивета, Майло и Театро бенд.

Песента е по музика на Ивайло Парпулов – Maylo, аранжиментът е направен от Калин Димитров, а текстът е написан от Петя Радева. Mix & Master – Димитър Ганчев.
Майло остава сам след Ивета Костова
Младата фолк надежда Ивета се показа неузнаваема/ ВИЖ
Гореща изненада в попфолка: Цвети и Майло се събират – Единствена / Видео
Интригуващият сюжетен видеоклип, под режисурата на Петър Чивийски, ни пренася в епохата на „Брулени хълмове“, като изпълнителите се справят впечатляващо с актьорската игра.
Майло затвори в клетка известна фолк певица
Асистент-режисьор на лентата е Марио Пеев, асистент оператори Юлиян Василев и Пейо Пеев. Фотосите са реализирани пред обектива на Габриел Караколев. Гримът е поверен на Александрина Попова, а прическите са на Вилиян Танев.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









