Ивета Костова и Лазар нагорещиха мрежата със снимка, на която позират заедно в столичен пиано бар. Всъщност двамата се познават от 2014 година, когато общата им страст към музиката ги събира на една сцена.
Те са сред талантите в риалити формата “Гласът на България”. Любопитен факт е, че Ивета Костова е най-малкият участник в музикалното шоу, като тогава е само на 16 години. Достигането й до полуфинала е било голяма и много хубава изненада за самата нея.

През годините двамата са запазили приятелски отношения, а певецът е бил сред първите, които я окуражили да участва в кастинга за нови таланти на музикална компания “Пайнер”.
В момента младата изпълнителка се е посветила на подготовката на своето представяне на бляскавия спектакъл “Планета на 18”. Независимо, че Ивета е пяла на голямата концертна сцена, вълнението й е голямо и с нетърпение очаква срещата с почитателите на попфолка в зала “Колодрума” в Пловдив на 3-ти декември.
Последвайте ни за актуални новини в Google News










Коя от двете жени на снимката е с по- хубави вежди?
Какви ги говориш?
Да ме водят по почивки и после да ме клецат. Интереса клати феса в моя случай мен!
И защо?
Правя само дуети със стари чичковци с пари, на които да пея на микрофона.
Искам да попитам Лазар и Ивета Костова би ли направили дует и двамата?