Най-обичаните лица на българската музикална сцена ще се включат в грандиозното благодарствено парти на „Да изчистим България за един ден” на 12 май.
След като доброволци от цялата страна се включат в кампанията, за да направят родината си по-чиста и красива, от 19:00 часа на пл. „България” пред НДК всички желаещи ще имат възможност да се забавляват с лицата на кампанията и музиканти. Водещи на събитието ще бъдат Виктория Петрова и Емил Чолаков, съобщава btv.bg.
Кампанията навлезе в заключителната фаза, а на 12 май доброволци в цяла България ще излязат навън, за да се присъединят към световната инициатива „Let’s Do It World!”.
Някои от най-известните български изпълнители от всички жанрове ще се включат безвъзмездно в концерта, който ще бъде излъчван на живо от 20 ч. по bTV. Сред тях са Лили Иванова, Спенс, финалистите от „Гласът на България”, D2, БТР, Тома, Бони, Силвия Кацарова, Мастило и много други.
Ето и кои точно ще се изявят на сцената:
фолклорен ансамбъл „Здравец“
ансамбъл „София 6“
Тома
Стелияна
Тодор
Игор
Роксана
Маги Джанаварова
Бон-бон
Данчо Караджов
Спенс и Еди Казасян
Остава
Графа
Силвия Кацарова
Тома
Маргарита Хранова
БТР
Д2
Орлин Горанов и Кристина Димитрова
Лили Иванова
„Ку-ку бенд“
Бони
Мастило
Ивана
Теди Кацарова
Криско