Емануела се радва на лятото, което за нея се оказва изпълнено с клубни участия и многобройни пътувания в цялата страна. Актуалната певица е в центъра на купона и няма време за ваканция, но пък е истински щастлива, че празнува всяка вечер със своите почитатели.
Снощи звездата на телевизия “Планета” бе специален музикален гост на едно горещо лятно парти в Студентски град в столицата. днес й предстои мини музикален маратон в Созопол, защото в морския град тя има две участия.
В петък Емануела ще радва с хитове и присъствие жителите и гостите на Доспат, дошли да се веселят на Празника на града в местността Събора.
Работните й ангажименти в събота ще я отведат край Дунав, където ще пее за своите почитатели в актуална дискотека в Русе.
По време на своите концертни изяви Емануела не пропуска да представи и най-новия си дует с Джордан “Купих ти сърце”, който вече се наложи като един от хитовете на Лято 2018 и се радва на завиден успех.
А с какво ще изненада феновете си през новия сезон предстои да разберем.
[the_ad id=“91762″]
Последвайте ни за актуални новини в Google News
Не че цепи мрака с песни в последно време, но няма да е лошо да направи албум.