Димана засне видеоклипа на най-новата песен в своя репертоар, със заглавие е “Да й вдигна ли”. Парчето е по музика и аранжимент на Оцко, с когото певицата работи за първи път. Автор на текста е Мариета Ангелова.
Димана споделя, че залага много на този проект и вярва, че ще изненада почитателите си с него, защото е по-различен от всичко, което е представяла досега.
Със сигурност не само песента, а и видеоклипът ще предизвика интерес. Заслугата за лентата е на режисьора Йордан Петков. Клипът е заснет в студио в София, а историята е разказана основно чрез детайли, символи и метафорични препратки.
Зрителите ще бъдат заинтригувани от двете главни героини в клипа – Димана и нейната колежка и приятелка Сиана, която този път ще видим не като певица, а като актриса. В лентата двете звезди на „Планета“ водят своеобразна битка за сърцето на любимия мъж, но какъв е изхода от нея, ще разберем скоро, съобщават от музикалния канал.
Димана разкрива, че е поканила Сиана да участва във видеото заради артистичността, която изпълнителката на „Следвай ме“ разкрива в последните си проекти. Сиана пък с удоволствие е приела това ново предизвикателство за нея и влага цялата си енергия, за да представи ролята си по най-добрия начин.
Последвайте ни за актуални новини в Google News










