Джорджия – Инфаркт, това е новият сингъл на изпълнителката. Видеоклипът бе промотиран в ефира на телевизия „Планета“ и в онлайн канала на медията.
Парчето е по музика и текст на самата певица, като сюжетът е инспирира от личния й живот. Аранжиментът е на Радомир Кишев.
Режисьор, сценарист и оператор на видеоклипа е Иван Димитров – Torex.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









Коментари за тази новина