Деси Слава е новият победител в седмичната класация за попфолк – 50-те Най... Новото попълнение в репертоара на гласовитата певица – „След 1000 жени“, спечели вота на читателите на Signal.bg и стъпи на призовото място.
Досегашните лидери – Лидия, Десита и Диона, отстъпиха и тази седмица финишират на втора позиция с колаборацията си „Излъжи ме“.
Галена и Фики с дуета си „Ламборгини“ влизат в челната тройка на чарта.
Последвайте ни за актуални новини в Google News










Много в добрааа!
Напълно заслужена победа за Деси Слава. Това е най-добрата песен излизала тази година!
Ганев след 1000 жени напомня на борис Дали удари … само че с по добър аранжимент .. но пък е хубава … За разлика от на другите ти колеги който поднасят една и съща песен с леко променен аранжимент като оцко и боби