Глория и Симона Загорова дадоха личен пример с благотворителна инициатива по време на пандемията от коронавирус.
Гласовитите майка и дъщеря решиха днес да дарят храни на нуждаещи се хора. Двете призоваха и последователите си в социалната мрежа да се включат ка.

„Нашата лична инициатива днес беше да помогнем с хранителни продукти и лекарства от първа необходимост на дом за възрастни хора в гр.София.
Направете го и вие“ – споделиха те в мрежата.

Под публикуваните снимки почитателите им не скриха възхищението си от хуманния жест.
Ето как Глория пее и тренира в дните на изолация / ВИДЕО
Последвайте ни за актуални новини в Google News










Коментари за тази новина