Венци Венц пусна своя първи солов проект след официалната раздяла със сценичния му партньор Павел и не крие, че се чувства удовлетворен от начина, по който стартира самостоятелната му кариера.
Новата му песен се нарича „Давам“ и е първият му самостоятелен проект. „Тази нощ, в 4 сутринта, видях, че сме направили 100 000 гледания, на чисто нов канал в YouTube“- похвали се той в студиото на „Тази сутрин“.

Музикалният дует Павел и Венци Венц взеха решение да се разделят и наскоро обявиха това официално. Новината предизвика тотален бум сред меломаните, а обяснението на изпълнителят е:
„Продължаваме да се чуваме. Били сме заедно и в добро, и в лошо. Причините да се разделим са много – икономически, лични, от тук до Луната и обратно…“
Край на дуото Павел и Венци Венц, ясни са причините за раздялата

Категоричен е обаче, че двамата не са се карали и посочва: „Израснахме заедно като артисти и публични образи. Не сме се карали, наистина. Правя тази категорична стъпка, вече съм с бизнес и опит зад гърба си, млад родител с две деца, за да положа фундаментитер на един нов млад артист, който ще върви бавно, стъпка по стъпка напред. Както сте свикнали да казвате Павел и Венци Венц, така ще свикнете и само с Венци Венц“.
То даде висока оценка за своята доскорошна музикална половинка и подчерта: „Павел за мен е икона, един от най-добрите продуценти в България. Но мисля да започна твърд хардметъл период“.
Желанието на Венци Венц е да покаже себе си като един нов артист, „който от тук нататък започва да върви бавно“.
Последвайте ни за актуални новини в Google News











Гей афера, единия педал е изневерил на другия педал с трети педал, последвал е скандал и бой по педераски с дране и скубане, след което са се разделили. Голям праз!
Гей афера, единия педал е изневерил на другия педал с трети педал, последвал е скандал и бой по педераски и са се разделили. Голям праз!