Братът на Роксана – Радослав Гергов, се явява отново в „Гласът на България“. Първото му участие в музикалното риалити е през 2011 година, когато Кирил Маричков е треньор в рок отбора, в който влиза и младият музикант.
„Заедно с мен тогава беше и сестра ми, която доста години вече е в дебрите на попфолка и се изявява под артистичния псевдоним Роксана. Аз съм рок музикант. Появата ми беше като на някакво извънземно, полезно изкопаемо, което от къде се пръкнало… Колкото за моята сестра, нещата за нея се развиха мега стремглаво. От тогава до сега толкова вода е изтекла, че не е истина… Тя има десетки участия извън страна, пък на мене вижте от 2011, когато беше първият сезон, сега сме 2023-а година, за пръв път с моя авторска музика излизаме извън България. Моят път беше доста по-труден от нейния“ – споделя братът на Роксана.
Братът на Роксана се впуска повторно в голямо предизвикателство
Радула се явява отново на кастинг заради сън
Радослав Гергов – Радула, както е известен в рок средите, решава да участва отново в „Гласът на България“ заради сън. Сега вече е на 38 години и е решен да довърши работата докрай.
„Това, което ме накара да дойда след толкова години, беше един сън. Сънувах, че участвам в „Гласът на България“, но самото усещане беше като за нещо ново. И ето ме тук, може би имам някаква недовършена работа, която дай Боже, да я свърша този път“ – разказва музикантът.
Последвайте ни за актуални новини в Google News
Радо, СХУПИ Троян е зад тебе! Знаем какво можеш! Успех!
Кой пък ти каза,че можеш да пееш?Търси си друго поприще,не си малък-вземи се събуди!