Били Хлапето и Lexus се изкачиха на върха в БГ Топ 20. Съвместното им парче „Outta Control“ измести от челната позиция „Домино“.
На второ място се изкачва Спенс с песента „Палим, палим“, а на трето място се смъква „Домино“ на Графа след 5 поредни победи.
Последвайте ни за актуални новини в Google News









