Анелия отново предизвика вълна от реакции от страна на последователите си. Наред с изявите си на музикалната сцена певицата не за първи път влиза и в ролята на модел. Новите снимки, споделени от нея в социалните мрежи, са от специална фотосесия за водещ български бранд.
Фолк звездата на „Пайнер“ позира пред обектива на Теди Грозданов, а кадрите веднага получиха многобройни харесвания и коментари.
Повечето последователи на изпълнителката, я поздравиха за страхотните визии и побързаха да я обсипят с комплименти.
“Изглеждаш прекрасно!”, “Ани е по-красива от манекенка!”, “Анелия е уникална, както винаги!”, “Ослепителна си!”, а самата певица тагна един от кадрите с думите: “Дрехите са като доброто хранене, добрия филм, доброто парче…” – това са само част от коментарите на почитателите й.
Меломаните вече могат да слушат най-големите й хитове в стрийминг платформите. Междувременно певицата продължава да се радва на лятото като през по-голямата част е край морския бряг в компанията на свои приятели.
Този четвъртък феновете могат да я видят на живо на нейното клубно участие в Приморско.
Последвайте ни за актуални новини в Google News