Азис разтърси ефира с най-драматичното откровение от детството си и сподели, че майка му е неговият закрилник в живота. Краля на попфолка се върна назад в спомените си и разказа нови подробности от миналото си.
„Майка ми е изключително ерудирана, интелигентна, извисена жена е. За мен е примерът в живота ми и интересното е, че когато почувствам необходимост или нужда от помощ на ментално ниво, в безизходица съм, нещо трябва да направя, чувам гласа на майка ми. Това е някаква невидима връзка между мен и майка ми. Тя ненапразно изглежда толкова добре, ненапразно е толкова мил и добър човек. Господ няма да те нарисува толкова красива, ако не носиш и красива душа“ – заяви той в „120 минути“ по БТВ.

„Българският ми, този правоговор, тази лексика е от нея. Това не е от ходене на училище, това е от родителите. Баща ми говореше по същия начин, майка ми, сестра и говори по същия начин. Просто бяхме много различно циганско семейство, мечтаещо да заживее като белите хора, като българите, като хората в чужбина. Цял живот сме искали да се слеем с белите хора“ – споделя още той.
Фолк идолът признава, че би направил всичко, за да е щастлива тя. По думите му е имала нужда да го защитава, имала е хиляди поводи за това. Като дете е вадил нож на баща си, за да защити майка си от побой.

„Държа да кажа, че моят баща не беше добър съпруг, но беше добър баща. Към нас винаги е имало любов, разбиране, но с майка ми бяха като куче и котка. Хората от това поколение живееха заедно заради срама от другите хора, какво ще кажат. Тогава защитавах майка ми. Аз на седем или осем години извадих нож на баща ми. Мисля, че му казах: Ще те убия, ако пипнеш мама! – и държах нож. Помня ужаса в очите му, когато ме видя с кухненския нож. Тогава майка ми грабна ножа от мен, тя се уплаши за мен повече отколкото за тях си“ – обясни той.
Един концерт не стига за любовта към Азис! Краля на попфолка сложи короната на главата и обяви / ВИЖ
Азис с неразказаната досега история за себе си и нова силна заявка

Азис не крие, че този случай не е възпрял баща му да продължи с тормоза и подчерта: „То продължи години наред. Аз съм я умолявал да го напусне“. Въпреки тормоза, майка му избира да остане до съпруга си – насилник от срам какво ще кажат хората.
Певецът заявява: „Няма страшно за хората като мен. Милиони са като мен. Не ме е било страх – дали съм бил луд или глупав. Просто заявих себе си. До последно. Всичко – за хората.“
Последвайте ни за актуални новини в Google News











Коментари за тази новина