Hit Bikini 2017

Модератор: Mod

z_o_
Регистриран: 11 авг 2013 15:50
Любима певица: Андреа, Галена, Яница и др.
Любим певец: Фики, Галин и др.
Компания: Пайнер, Ара

Hit Bikini 2017

Мнение от z_o_ » 28 авг 2017 18:02

Image

1.Галена - #TheBo$$
2.Джена и Преслава - Тук жена му пази
3.Емануела - Без чувства
4.Ваня ft. Азис - Маймуно мръсна
5.Анелия - Вярвай
6.Райна - Сафари
7.Елена Велевска - Уволнен си от живота ми
8.Татяна - Падам си по теб
9.Джена - Коя
10.Нелина - Код Червено
11.Карлос - Да няма нас
12.орк.Кристали и Анелия - На Маями

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Re: Hit Bikini 2017

Мнение от Supremor » 02 сеп 2017 21:44

Много слабо...просто,туй лято с нищо май няма да се запомни!...Абе ужасно слабо лято ве, аз съм изумен направо чак-слаби и некачествени продукции, се леят ден след ден буквално,заливат ефира, и на всяко следващо буквално, направо сменям канала, само като чуя мъничко от песента, и ми става ясно, че не е нещо добро!...Бе ужас, миналогодишното лято поне си имаше хитовете, имаше с кво да се помни(не казвам, че бяха много тия песни), ама сега, особено последния месец, много некачествена продукция се изсипа бе, ма никой няма нужда от това бе-то просто не остава и след седмица дори...
И това издание сега тука на таз компилация не е по-различно...ОК, на Джена песента, на Райна новата и да речем на Преса и Джена дуета си ги бива, ма всичкото другото не става бе мен,просто не става!...С нищо няма да ми остане туй лято, ама с нищо,почти, това е-предното лято беше малко по-добро и хитово, в сравнение със сегашното, а и не само-от 2013г насам толкова слабо лято не е имало, или поне аз тъй смятам!... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

Отговори

Върни се в “Дискусии”