Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place

Отговори
Потребителски аватар
Petyr94
Регистриран: 21 юли 2013 19:41
Любима певица: Яница / Eмануела / Галена
Любим певец: Галин / Константин
Контакти:

Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place

Мнение от Petyr94 » 19 мар 2018 19:46

https://www.youtube.com/watch?v=9GIDFEencLU&t

музика : Галин / аранжимент : Dexter / текст : Галин

Mp3 download : https://soundcloud.com/petyr-ivanov-545 ... exas-place / http://www.hulkshare.com/5hb4xk91a934
Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Re: Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place

Мнение от M_S_L » 21 мар 2018 14:18

Клипът е тъп.
Песента почва готино, припева също е хубав, но всичко останало (най-вече рапирането) ми е трудно да го изтрая. Вероятно съм я слушала не повече от 3-4 пъти, което за песен на Галин ми е супер странно. :|
За пръв път чак толкова да се прави на рапър и поп певец, че чак и „откритие“ си е намерил, заради което песента ми е още по-трудно слушаема. Странно защото в клиповете й в Инста не изглежда и не звучи по такъв начин. А Аднан е безинтересен вече във всяка песен.

Странно е, като се замислиш откъде тръгна и докъде стигна.. От скромност, Гергана и Камелия за любими певици до лизане на г"за на Тита, Гери-Никол, Диона, Сузанита, Криско и др.. обиждане на "чалгата", че той такава музика не слушал, изобщо не е планирал да я пее и да се занимава с нея. Аз явно толкова време някакъв друг певец съм слушала и съм му се радвала или той тези песни насила ги е правил и дори сам на себе си не си ги е пускал. :roll:
Последна промяна от M_S_L на 21 мар 2018 17:09, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Re: Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place

Мнение от marinkulegec » 21 мар 2018 15:54

Музиката и аранжимента стават, но изпяването и текста.... :eusa-snooty: Клипът се е получил добре, освен тресящите се досадни задници които виждаме във всеки втори клип.
Това ли е новата мода - всяка 14-15 годишна да пропява ?
M_S_L написа:
21 мар 2018 14:18
От скромност, Гергана и Камелия за любими певици до лизане на г"за на Тита, Гери-Никол, Диона, Сузанита, Криско и др.. обиждане на "чалгата", че той такава музика не слушал, изобщо не е планирал да я пее и да се занимава с нея. Аз явно толкова време някакъв друг певец съм слушала и съм му се радвала, а пък той явно тези песни насила ги е правил и дори сам на себе си не си ги е пускал. :roll:
+1
Много точно казано.На мен ми е интересно да видя до къде ще стигнат нещатата. И нали уж бяхме против вредните неща и бяхме пример за децата, а сега тези цигари... ? Хубава реклама
Изображение

Отговори

Върни се в “Галин”