Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 01:23

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 12 дек 2009 20:42

Рени пя в дует с Даниела Янков
автор: Софи Калева на 12 декември 2009 в 18:21

Днес Рени бе гост в "Дони тайм" по "Нова телевизия". Още с влизането ú в студиото публиката стана на крака, за да я посрещне. Специално за тях певицата изпълни най-новата си песен "Магия". Очевидно бе, че всички от екипа се забавляваха на ритмичната песен, а настроението сред гостите на "Станция Нова" бе приповдигнато. "Много емоционална публика, създават добро настроени" - изкоментира Рени.

Началото на разговора Дони започна с връщане към старите времена, когато Рени е била вокалистка на дует "Ритон" и е участвала в групата "Доктор, доктор".

Рени говори за пътя към славата и препятствията, които е преживяла, за да достигне до това, което е в момента.

Изненадата, която екипът на "Станция Нова" беше приготвил за Рени бе дует с Даниела - една от водещите на "Отчаяните съпруги". Тъй като Даниела е от Сърбия, където Рени е много популярна, изненадата бе подходяща. Много добър българо-сръбски дует спретнаха звездата и водещата.

Цялото предаването премина с много песни и приповдигнато настроение.
Източник:Signal.bg

Потребителски аватар
icet0
Регистриран: 20 окт 2007 17:15

Мнение от icet0 » 15 апр 2010 15:30

Рени подписа с "Diapason Records"

Българо-сръбската звезда Рени подписа мениджърски договор с музикална компания "Diapason Records". Всички бъдещи музикални проекти на певицата - издаването, разпространението и концертните и участия ще бъдат уреждани от музикалния лейбъл.

"Избрах да работя с Ненчо Касъмов и неговата компания, защото условията, които ми предложи, ми харесаха и смятам, че така новите неща, които ще направя през тази година ще достигнат по-бързо и ще бъдат по-рекламирани за всички фенове на попфолка и за почитателите на моите песни" - каза Рени.

"Запазвам своята независимост и решението си какво да пея и къде да се изява" - поясни още популярната певица. Тя уточни, че бъдещето на попфолка е в това артистът има свободата да твори и да прави това, което е качествено, а продуцентът - да направи така, че всеки изпълнител да се чувства специален и да има условия да се развива.

Рени ще бъде копродуцент на продукцията си, уточниха от музикална компания "Diapason Records" и допълниха, че подписването на договора е станал дни преди премиерата на най-новото видео на песента "Магия".
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 16 апр 2010 13:16

РЕНИ ПОДПИСА С DIAPASON RECORDS

Рени подписа мениджърски договор с музикална компания Diapason Records. Всички бъдещи музикални проекти на певицата – издаването, разпространението и концертните и участия ще бъдат уреждани от музикалния лейбъл.

“Избрах да работя с Ненчо Касъмов и неговата компания, защото условията, които ми предложи, ми харесаха и смятам, че така новите неща, които ще направя през тази година ще достигнат по-бързо и ще бъдат по-рекламирани за всички фенове на попфолка и за почитателите на моите песни”, каза Рени. „Запазвам своята независимост и решението си какво да пея и къде да се изява”, поясни още популярната певица. Тя уточни, че бъдещето на попфолка е в това артистът има свободата да твори и да прави това което е качествено, а продуцентът – да направи така, че всеки изпълнител да се чувства специален и да има условия да се развива.

Рени ще бъде копродуцент на продукцията си, уточниха от музикална компания Diapason Records и допълниха, че подписването на договора е станал дни преди премиерата на най-новото видео на песента „Магия”, която ще се завърти до броени дни в ефира на Фен ТВ.
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 09 авг 2010 21:17

РЕНИ СЕ ЗАВРЪЩА КЪМ ДИСКОТО

Телевизионната премиера на новото видео на Рени към песента „Към теб летя” ще бъде утре в ефира на Фен ТВ, съобщават от Diapason Records. Видеото показва изпълнителката като диско звезда, която чрез танца отправя посланието си за любов. От снощи пък всички вие, потребителите на novfolk.bg, можете да гледате пред-премиерно клипа в нашия Видео раздел.

Около три седмици Рени тренира наравно с хореографката Силвия Мартинова, за да се представи в напълно различна и нова светлина за своите фенове. „Танцувала съм в началото на кариерата си, когато бях беквокал на дует Ритон и сега ми беше изключително приятно отново да се завърна към това занимание. Дори смятам в спортната си програма, освен тренировките във фитнеса, да заложа и на танци.”’ сподели изпълнителката с най-чаровната усмивка.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 14 сеп 2010 12:11

РЕНИ С РЕЦИТАЛ В ГАЛА ВЕЧЕРТА НА „ПИРИН ФОЛК”

„Рени неслучайно е наричана най-успялата българка на Балканите не само заради присъствието си в топ 10 на най-тиражираните преди години сръбски турбо фолк звезди, но и заради обичта си към цялата публика на Балканите и професионалната си работа“. Това е мнението е на музикалните експерти, професионалното жури и организаторите на Международния фестивал „Пирин фолк” - Сандански. Изказването стана по повод представянето на петте рецитала, включени в предстоящото 18-то издание на форума.

Рени ще пее на 5 септември (неделя) в гала вечерта на фестивала, като ще представи 10-минутен микс от своите най-големи хитове на български и сръбски език. В микса са включени и последните две български песни издадени с Diapason Records – „Магия“ и „Към теб летя“. Миксът е дело на аранжора Ефтим Чакъров.

Това ще бъде вторият самостоятелен рецитал на Рени на сцената на международния фестивал, а първият се състоя през 2003 година. Най-големия си успех на сцената на „Пирин фолк“ изпълнителката постигна през 2006, когато спечели с песента си „Моя Българийою” цели три награди – Наградата на публиката, Наградата на Община Сандански и Втора награда за авторска песен на професионалното жури.

Тази година Рени ще се представи на сцената със своя нов балет и хореографията на Силвия Мартинова. Атрактивната певица ще заложи на строго елегантна и артистична визия. Рециталът ще бъде предаван директно по БНТ 1, БНТ Сат, както и по Македонската радио телевизия и два гръцки сателитни канала.

Информация: Петя Щилиянова/Diapason Records

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 22 окт 2010 20:22

ВЕЛИКОЛЕПНАТА РЕНИ ВЪВ „ВЕЛИКОЛЕПНАТА ШЕСТОРКА”

След старта на втория сезон на популярното благотворително телевизионно шоу „Великолепната шесторка“ балканската звезда на Diapason Records Рени прие поканата да гостува на сцената на музикалното предаване във вторник (12 октомври) на живо от 20.00 ч. по bTV.

В компанията на своята дуетна половинка Николай Свинаров, талантливата певица ще коментира изпълненията на участниците в предаването. Изпълнителката ще сподели и личното си мнение по актуалния проблем за многото административни пречки, с които се сблъскват приемните семейства у нас, както и с абдикирането на държавата от проблема с „извеждането“ на децата от домовете и тяхната реализация след навършването на пълнолетие. Вярват ли зрителите на благотворителните кампании и каква е прозрачността на изразходваните средства от първия сезон на „Великолепната шесторка“ според Рени, ще разберете от самата нея във вторник.

В края на предаването тя ще изпее песента, която обедини много българи в каузата от първия сезон на предаването „Моя Българийо“.

Тук можете да видите снимки от участието на Рени във първия сезон на „Великолепната шесторка“: http://renistar.com/gallery.php?pg=40

Изображение

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 26 ное 2010 21:18

Рени говори за работата си в Норвегия в „Модерно“

Тази събота феновете на Рени ще могат да гледат любимата певица в предаването "Модерно". Изпълнителката ще говори пред зрителите на bTV и водещата Радост Драганова за работата си в Норвегия.

Какво ще сподели Рени, ще научим тази събота в предаването "Модерно", което започва в 10:00 часа по bTV.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 17 дек 2010 19:42

РЕНИ ПРЕДЛАГА „ФАТАЛНА ЛЮБОВ” НА БЪЛГАРСКИ И СРЪБСКИ

Броени дни преди най-светлите празници Рени изненадва с прекрасна балада в два варианта – на български и сръбски език. Певицата на Diapason Records скоро ще зарадва почитателите си и с тв лайв версии към синглите, кoито ще се завъртят в ефира на Фен ТВ и Balkanika MTV.

„Фатална любов” е името на сингълa в BG варианта, а на сръбски носи сходно заглавие – “Ljubi fatalno”. Музиката и аранжиментът на песента са дело на Деян Филипович – Декси. Българският текст е написан от Пламен Тотев, а сръбският вариант – от Снежана Ага. И в двата текста може да се долови основното послание, че голямата любов понякога може да се превърне във фатална, която да изпепели чувствата на влюбените.

„Една жена, колкото и да иска да се освободи от такава разтърсваща емоция, вътрешно винаги копнее още един път да я изпита или да бъде със същия човек, който е провокирал тези фатални чувства. Такава любов не се забравя лесно и съм сигурна, че песента ще върне към дълбоки емоционални спомени много хора, които са преживели това чувство.”, коментира Рени.

Информация: Петя Щилиянова/Диапазон рекърдс

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 27 дек 2010 23:13

РЕНИ ИЗБРА ЕСИЛ ДЮРАН ЗА СТИЛИСТ НА НОВОТО СИ ВИДЕО

Рени ще зарадва всички свои почитатели в навечерието на Коледните празници с новото си видео „Рицар ти бъди”. Песента, която бе презентирана в предаването „Великолепната шесторка”, от днес може да бъде видяна и в ефира на Фен ТВ. Любопитното е, че за стайлинга в клипа изпълнителката на Diapason Records се е доверила изцяло на Есил Дюран. Двете се познават от дълги години и са не просто колеги, а и добри приятелки, които са се изявявали на една сцена много пъти. Изпълнителките са убедени, че това е първият, но не и последният проект, по който работят заедно.

Самата Рени е изключително щастлива от факта, че е създала една толкова различна и стойностна песен: „Досега никога не съм си позволила в текстовете ми да имам теми или думи, които да са нецензурни или несъобразени спрямо аудиторията. Обаче в последно време атаката на изпълнители, които са решили агресивно да навлязат в този бранш с пошли текстове и такова държане и облекло, направо ме отвращава... Дори не позволявам на собствените си деца да гледат подобни клипове или да слушат песни с голяма доза провокация. Аз съм модерна жена и майка, аз също съм се снимала за Playboy, но смятам, че има някаква граница, към която трябва да се придържаме и да не заливаме още от малки децата с неприлични думи, песни, жестове и клипове.”, развълнувано сподели певицата с най-чаровната усмивка. „На всички е ясно, че сега основният консуматор на попфолка са децата и тийнейджърите и затова смятам, че трябва да се върнем към по-съдържателните текстове, към хубавите мелодии и теми, към богатите „живи” аранжименти. Надявам се, че дори и да е „труден” този период на връщане към качествената попфолк музика, накрая пеещите певици ще се окажем прави за изчистването и оцеляването на стила”, допълва още тя.

Именно тези чувства провокираха Рени да запише песента „Рицар ти бъди”. Музиката и аранжиментът са на Ефтим Чакъров, текстът е дело на Боби Мирчев, а смесването е на Максим Горанов. Снимките, които продължили два дни, са осъществени на конната база на Националния хиподрум и в целодневната детска градина „Джани Родари”. Режисьор е Николай Нанков.

Във видеоклипа участват за първи път двете момчета на Рени – 6-годишният Борис и Аспарух, на годинка и половина. В кадрите а певицата партнират и децата от „Смехоранчета”, както и съученици от класа на Борис-младши. Самият той играе ролята на рицар, който умело борави със сабята и защитава добротата. Освен това си има и любима – принцеса, която знае, че най-голямата сила е любовта и тя прави по-добър света. Рени играе ролята на разказвачка на историята, която е събрала около камината децата, за да ги запознае с добрините, които прави този славен рицар.

Информация: Николай Николов

Отговори

Върни се в “Рени”