ПОП-ФОЛК НАГРАДИ 2016

Модератор: Mod

СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ С РАЗПРЕДЕЛЕНИЕТО НА НАГРАДИТЕ

ДА
2
40%
НЕ
2
40%
МОЖЕШЕ И ПО-ДОБРЕ
1
20%

Общо гласове: 5

Потребителски аватар
devil94
Регистриран: 10 авг 2011 12:52
Любима певица: Галена
Любим певец: Илиян
Компания: Пайнер

ПОП-ФОЛК НАГРАДИ 2016

Мнение от devil94 » 02 яну 2017 14:57

Направих този видеоклип,за собствено удоволствие ,не ангажирам никого от вас да се съгласява с подбора на наградите,единствено може да изразите мнението си ,дали сте съгласни с тях и дали има още ,какво да се желае.Нека на кратко да обясня ,по какъв начин са избрани победителите в различните категории.Направих допитване до 20 човека ,мои приятели и роднини,които слушат този жанр и не са пристрани към никои изпълнител,да ми кажат мнението си ,кои от изпълнителите заслужава най-много.Друго, взех под внимание броя на участията през годината,колко активен е бил даденият изпълнител,колко от проектите му през годината са станали хитове,прогреса му и не на последно мясо колко са гледани проектите му във youtube(до колкото може да е коректив).Победителят в категория АЛБУМ е избран на принципа колко от песните в албума са станали хитове и към момента на наградите все ще са хитове.НАГРАДИТЕ СА В НЯКОЛКО КАТЕГОРИИ ,КОИТО СМЯТАМ ,ЧЕ СА НАЙ-ВАЖНИ :

ТЕКСТ
ДЕБЮТ
ПРОГРЕС
БАЛАДИЧЕН ХИТ
ДИСКОТЕЧЕН ХИТ
ПЕСЕН
АЛБУМ
ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ
ВИДЕОКЛИП
ПЕВЕЦ
ПЕВИЦА

В СЛУЧАЙ ,ЧЕ ВГРАДЕНИЯ ПЛЕАР НЕ РАБОТИ ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТОЗИ ЛИНК:http://vbox7.com/play:fb509d1600
Последна промяна от devil94 на 02 яну 2017 20:16, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
DesiSlavaForEver
Регистриран: 09 окт 2016 00:51
Любима певица: Desi Slava, Emiliq, Tanq Boeva
Любим певец: Galin, Karlos, Kosta Markov
Компания: Payner

Re: ПОП-ФОЛК НАГРАДИ 2016 fan edit

Мнение от DesiSlavaForEver » 02 яну 2017 16:48

Аз не съм съгласен със следните: Дебют за мен е Цветина защото може да е в най-неизвестната компания но успя да намери начин да се открои и да направи хитове по-големи и повече на брой от Лорена примерно, за прогреса също може да се поспори нямам представа кой трябва да спечели там но май не е Джордан. За дискотечен хит също не съм мн съгласен но по - мога да го преживея от песен на годината, разбирам че и Анелия трябва да вземе нещо но от всички песни които излязоха тази година се съмнявам това да е най-добрата дори не ми харесва особено. И накрая за албум най-не съм съгласен може би защото изобщо не я харесвам тази, но освен това мисля че всеки друг е по-добър от нейния, моя фаворит тук е Белязани с любов.
# Революционер!

Отговори

Върни се в “Всичко останало”